Düğününde bir organizasyon şirketiyle çalışanlardan yardım istiyorum!!!

Konusu 'Davet Organizasyonu' forumundadır ve phenomen tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : phenomen
  1. phenomen

phenomen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Arkadaşlar,

Düğünümüz için bir organizasyon şirketiyle anlaşmayı düşünüyoruz; ama konunun çok dışındayız.Bu konuda tecrübe sahibi birileri varsa benimle paylaşabilir mi?Mesela İstanbul'da bu işi iyi yapan, tavsiye edebileceğiniz bir şirket var mı?Hizmete neler dahil oluyor?Bu işe ne kadar bütçe ayırmak lazım?Kendimiz hazırlansak daha mı ekonomik olur? vs vs.. Şimdiden herkese teşekkürler..:Saruboceq:

2. 20 Şubat 2009
  3. sudecan2

sudecan2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba henüz kimseyle anlçmadıysan
    ekol gıda prganizasyonu tavsiye ederim
    ben onlarla anlaştım
    stediklerinin hepsini karşılayabilirler
    mutlulukalr
    XXXXXXXXXXXX
    yusuf bey ya da derya hnm vardı orda

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Nisan 2011
  4. 11 Mart 2009
  5. angel_baby

angel_baby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm ŞEBNEM ORGANıZASYON'u tavsiye ederim her$ey 1.kalite her$ey senin için dü$ünülüyor ve sen kendilerine bir bütçe veriyorsun yani şu kadar param var bana bununla ne hazırlayabilirsiniz diyorsun onlar bir paket hazırlayıp senin seçimine sunuyorlar ve harikalar i$lerini çok severek yapıyorlar.Benim gibi 2 arkada$ımında düğün organizasyonunu onlar yaptı onlarda çok memnun ve soran herkese burayı tavsiye ediyoruz.Benim rüya gibi bir düğünüm oldu,düğününün çok eğlenceli olmasını ve çok konu$ulmasını istiyorsan kesinlikle kendini $ebnem hanımın ellerine bırak.Ben birkaç $irketle görü$üp teklif aldım dilersen onlarıda senle payla$abilirim.

Son düzenleme: 11 Mart 2009
  6. 23 Nisan 2009
  7. DoktoraGittim

DoktoraGittim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    angel_baby butce olarak her kesime hitap ediyorlarmi peki :)) ortalama ne kadardan baslior fikrin war mi??

tşk :)

8. 14 Ekim 2009
  9. yvaine

yvaine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet ne kadar bütçeye kadar yardımcı olabiliyorlar. Bizim kişi sayımız 80-100 arası değişecek ve 4000tlyi aşmamak istiyoruz

10. 19 Ekim 2009
  11. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Ben kendi nişanım için mekan ararken Hilton'da bir organizasyon hazırlamıştı mayla organizasyon sahibi hümay hanım, çok da güzel , beyaz masa örtüleri peceteler, sandalye arkası baglamaları ve 5 kollu samdan ortasında ortancalardan olusmus topla, kisi bası 20 liraya böyle bir süsleme oluyor demisti. ama ben daha sonra kendi evimizin bahcesinde yapmaya karar verince ümraniyede fap davet diye bir yerle anlastım cunku benim 220 kisilik masa sandalyede kiralamam gerekiyordu , bir cok organizasyon firması genelde sadece süsleme yaptıgı icin masa sandalye kiralamayı baska firmalar üzerinden gerceklestirip yüksek fiyat veriyorlardı ama fap davetin kendi buyuk deposu var her sey kendilerine ait, o yuzden cok uygun fiyat verdiler ben fap davet ile calıstım ama 100 kisiysen 4000 liraya cok guzel bir organizasyon ayarlayabilirsin

12. 19 Ekim 2009
  13. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yaa ıstanbulda fıyatlar Çok uÇuk o zaman ben dÜĞÜnÜm ıÇın baktım 50 0 kıŞılık bır organızasyon taŞ patlasın 5000 tl ye mal oluyor kocaelıde

14. 29 Ekim 2009
  15. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Bende organizasyon şirketi sahibiyim. ısterseniz yardımcı olabilirim.
    Özelden irtibata geçmeniz yeterli olur.
    Sevgiler.

16. 6 Aralık 2009
  17. moore

moore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba sanırım düğününüz Kocaelin de olacak Bursadan bir firmayla anlaşmayı düşünmediniz mi?hem yakın hem de ıstanbul fiyatları gercekten cok ucuk Bursadan ben size asude organizasyonu tavsiye ediyorum istersen sitelerini incele gercekten cok başarılı ve güzel işler yapıyorlar.bence onlarlada görüşseniz fikir almıs olursunuz.

18. 8 Şubat 2010
  19. sentromer

sentromer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yeni kayıt oldum bursada düğün organizyon yapmak istiyorum
    istanbul firmaları bursaya organizasyon yapıyorlar mı