Dükkan açmayı düşünüyorum

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve zeynex tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : zeynex
  1. zeynex

zeynex Guest

Çocuk giyim üzerine ihracat fazlası ürünler satan küçüçükk bir dükkan açmak istiyorum. İstanbulda olup toptancılar hakkında bana bilgi aktaracak arkadaşların yardımını bekliyorum. Çocuk giyim üzerine çalışan varsada bilgi paylaşmak istiyorum. Beni neler bekliyor şimdiden öğreneyim istiyorum. Kendi çapımda ticaret deneyimim var bakalım hayırlısı. :CüvCüv:

2. 1 Haziran 2009
  3. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı olsun canım şimdiden. benim hiç bir bilgim yok. sana iyi şanslar dilemek için yazdım.

4. 2 Haziran 2009
  5. zeynex

zeynex Guest

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Zeytinburnunda güzel ürünler satan bir mağza var hatta toptanıda var, ..... eksport (yazmam sakıncalı olurmu die düşündüm) Ordaki malların çezbediciliği karşısında bu işe karar verdim. Bulunduğum yerde çok fazla bu tazr ürünler satan dükkan yok var olanlarda belli kesime hitap ediyor. Bakalım hayırlısı. İstanbuldasın ve sanırım bebek sahibisin biliyorsundur o mağzayı.

6. 3 Haziran 2009
  7. KleopatraW

KleopatraW Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım mağaza çokda sen fiyat aralığını belirle önce.ona göre de kimlerle görüşeceğin konusunda herkes verir.

8. 3 Haziran 2009
  9. zeynex

zeynex Guest

ne alırsan 1 tl olmıyca kesin :) cichlid, next, h&m zara, mac kays ve belki henüz tanışmadığım markalardan yada tarzı buna yakın ürünler olsun istiyorum.

10. 3 Haziran 2009
  11. KleopatraW

KleopatraW Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım anladım şimdi.mesela yurt dışına ihraç yapan firmalardan aziz bebe var ama fiyatları baya tuzlu.ama çok güzel .benim bildiklerimi özeline yazdım zaten

12. 3 Haziran 2009
  13. zeynex

zeynex Guest

fbaytar arkadaşım özelinde msj kutun dolmuş. Yazamıyorum.

14. 7 Haziran 2009
  15. KleopatraW

KleopatraW Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tmm canım boşalttım

16. 26 Ocak 2010
  17. CLEA

CLEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba zeynex.yazınıza tesadüfen ulaştım.amacınıza ulaşıp ulaşmadığınızı merak ettim. zeytinburnunda tarif ettiğiniz yeri biliyorum. bu aralar ben de bir yer açmayı düşünüyorum.bayan giyim üzerine.tecrübelerinizden yararlanmak isterim.özelden bana ulaşırsanız sevinirim.

18. 27 Kasım 2010
  19. zeynomh

zeynomh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar. kütahyanın bi ilçesinde bende böyle bir yer açmak niyetindeyim çocuk ve kadın üzerine. bunun için toptancı araştırırken size ulaştım. yaptığım araştırmalar sonucu bu tür ürünlerin hep merterde satıldığını ama acemi olanları anlayıp yüksek fiyat söylediklerini öğrendim. bunun için tek tek adres bilmem lazım. zeynex ve clea ve diğer bilen arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var.