Dulcofiber yakında Türkiye'deymiş

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cenoy tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : cenoy
  1. cenoy

cenoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hamilelik doneminde bir çok anne adayı kabızlık ve şişkinlikten şikayetçidir. Bunun nedeni de normalden katlarca fazla büyüyen bir rahmin yaratmış olduğu baskı sonucu bağırsakların yer değiştirmesi ve sıkışmasıdır. Bu nedenle ortaya bağırsak boşalma sorunları ve hazım problemleri çıkmakta. Bende her iki hamileliğimde bu sorunları yaşadım ama kız kardeşim kadar şanslı değildim :-( Geçen yaz hamileyken bir arkadaşı Almanya'dan Dulcofiber adlı suda eriyen hani poşetler vardır ya öyle birşey getirmişti. İlk bana söylediğinde çok karşı çıkmıştım, bu tür ne olduğu belli olmayan ürün satılıp duruyor malum. Hele hamileyken öyle olur olmaz şeyler kullanmak zaten bir kat daha tehlikeli. Ama doktoruna danışıp kullandığında inanılmaz rahatladı. Sonra bende kullandım gerçekten bağırsaklarımın düzenli çalışmasını sağladı. Zaten şekersiz ve yüzde yüz doğal bir ürün, içerisinde lif varmış. Kız kardeşim bir eczacı arkadaşından duymuş yakında Türkiye'de de satışa çıkacakmış. Sanıyorum Benefiber vardı ama artık satılmıyormuş. Özellikle hamile olan tüm bayanlara tavsiye ederim, tabi piyasaya çıkarsa ve tabi doktorunuz onaylarsa...

2. 9 Mayıs 2010
  3. asumanduman

asumanduman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Dulcofibre satılmaya başlanmış, ben aldım hergün bir tane içiyorum. Bağırsaklarım şimdiden rahatladı ama 3-4 hafta düzenli kullanınca esas faydası görülüyormuş. Ama kötü bir yanı var, günde bir tane içilmesi yeterli ama tadı o kadar güzel ki insanın daha fazla içesi geliyor...

4. 5 Temmuz 2010
  5. senakan

senakan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    dulcofibreyi bende kullanıyorum bugün 4 . günüm şimdiden sanki etkisini göstermeye başladı. umarım iyi bişeydir ve etkilidir çok çaresizim

bu arada asumanduman nasıl tadını güzel diyorsun senin adına sevindim çünkü ben hiç sevmedim nefes almadan yutuyorum hele o bardağın yarısına gelmeden kristalleşmiyormu içindekiler ıyyyykkkkkk

6. 25 Ağustos 2010
  7. flower630

flower630 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR BENDE SADECE YEMEK SONRASI KARNIMDA ŞİŞLİK OLUYOR KULLANAN ARKADAŞLAR FAYDA GÖRDÜYSENİZ BANADAÖNERİRMİSİNİZ.TŞKLER:kedi: