dun 12'de ameliyata girdim 5'te ciktim :/

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve laracroft tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : laracroft
  1. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dun bogazici tip merkezinde veli aslan'a ameliyat oldum benim icten de problem vardi o sorunlari da kbb uzmani yavuz bey halletti de su an suratim taninmayacak halde.. persembe ya da cuma gidip tamponlari aldircam iste 10 gun sonra falan da alcilar alinacak ama gozlerimi zar zor aciyorum bu normal mi ?? gozlerim falan yumuk yumuk ve mosmor ne zaman gecer acaba ya.. ameliyatin uzun surmesi beni bu hale getirdi galiba..ameliyattan bi ciktim donuyorum buz gibi.. ne zormus ya..

2. 10 Ağustos 2010
  3. esterabim

esterabim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çok geçmiş olsun.. ameliyat bittiğinde gözlerimi açtığımda ağzımdan nefes alışımı hatırlıyorum sanki dünyaya yeni gelmiş birisi gibi hissetmiştim.. ve senin gibi tir tir titriyordum.. neden üşüyorum demiştim, seni şimdi ısıtıcaz demişlerdi.. üzerimden sıcak vuran klima sayesinde ısınmıştım.. morluklarım olmadı ama senin kadar olmasada gözlerimden zorlandığımı hatırlıyorum.. bir iki hafta içerisinde tam toparlarsın.. burnunla sağlıklı günlerin olması dileğiyle..

Son düzenleme: 10 Ağustos 2010
  4. 10 Ağustos 2010
  5. zelihakocyigit

zelihakocyigit karamsar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım hiç korkma benimde ameliyat olalı 19. günüm. İlk gün bi şişti anlatamam ,2. gün aman allahım tüm suratım simsiyahtı. Abartmıyorum mor değil. simsiyah. Göz kapaklarımı 3 gün açamadım. En fazla 4 gün çekersin. 4. gün hızla göz kapaklarımın ve suratımın rengi düzelmeye başladı. Kaldıki benim ameliyat 1 saat falan sürmüştü. Senin onca saat süren ameliyattan sonra böyle olması çoook normalll

6. 10 Ağustos 2010
  7. zelihakocyigit

zelihakocyigit karamsar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2. günümde beni gören arkadaş kızım sana tır mı çarptı demişti???????????????

8. 10 Ağustos 2010
  9. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sagolun icim rahatladi.. en zor kismini atlattik herhalde dimi

10. 10 Ağustos 2010
  11. pikolat

pikolat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lara geçmiş olsun cnm sonunda sende oldun :) çok uzun sürmüş ameliyatın :/ bende çok üşümüştüm bu normal çünkü ameliyathane buz gibi. Bir de bnm burnumdan çok boğazım ağrıyodu ameliyathaneden çıktığımda :) Çok geçmiş olsun cnm umarım morlukların da kısa süre içinde geçer a.s.

12. 10 Ağustos 2010
  13. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gozlerimi bi dogru duzgun acabilseydim baska bisi istemiyorum

14. 10 Ağustos 2010
  15. pikolat

pikolat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben ameliyattan çıktığımda cin gibiydim :) pek öyle abartı bir şişliğim felan da olmadı ama bünyeden bünyeye değişir tabi tekrar geçmiş olsun

16. 10 Ağustos 2010
  17. melide

melide Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Cok gecmis olsun cnm, cok normal o yasadiklarin. Zaten 2ci ve 3cu gun baris bir sisme oluyor yuzunde ve gozlerinde en zoru bence bu ilk hafta bunu atlatikltan sonra daha rahatliyacaksin. Sen uzulme simdiden guzel burnun olacagi icin keyfini cikart:)

18. 10 Ağustos 2010
  19. ayca_52

ayca_52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Cnm çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda atlatırsın bu sıkıntılı günleri.Benimde ameliyatım 6 Eylül'de istekli ve heyecanlı olduğum kadar korkuyorum da şu yazılanları okuyunca.
    Allah hepimizin yardımcısı olsun,en kolay şekilde atlatırız inşallah.
    Sağlıklı günler diliyorum...