dün adet olmam gerekıyodu ama tık yok !!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve elçinzeynep tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : elçinzeynep
  1. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

kıslarr benım dun adet olmam gerekıyodu ama hala bısı gelmedın dunden bı oncekı gun evde test yaptım negatıftı neden hala omadımkı yada bebsı varda teste mı cıkmadı dersınız kendımıde umıtlendırmek ıstemıyorum ama benım gıbı olan varmı aranızda cunkı bende oyle hamılelık belırtısı yok barız yanı bole hıc belırtısı olmayıpta hamıle oldugunu ogrenen varmı kıslar cvp larınızı beklıyorumCADIARZU

2. 30 Ekim 2008
  3. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle gebelik testinin gerçek sonucu vermesi için adetinin en az 1 hafta gecikmesi lazım. dün olman gerekiyormuş sanırım . bu durumda kan testi yaptırıp hamile olup olmadığını daha net ve kesin olarak anlayabilirsin.hakkında hayırlısı olsun

4. 30 Ekim 2008
  5. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

ya kan testıde yaptırmak ıstemıyorum her ya bı kan testı parası verıyorum bu ay yaptırmayı dıyom ama dedgın gıbı hakkımızda hayırlısı cumlemızın ınsallah en kısa zmanda rabbım duyar sesımızı :Saruboceq:

6. 30 Ekim 2008
  7. aylin01

aylin01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim 8 gün adetim gecikti hiç beklemiyorduk test yaptım hamileydim Allah tüm isteyenlere yaşatsın inşallah ama bekle çünkü hayal kırıklığı kötü bişi süreklide test yapma 4-5 gün geçsin hele

8. 30 Ekim 2008
  9. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

evet bende 7 aydır hep hayal kırıklıgı bılıyorum buayda hayal kırıklıgı olcak ama umıtlenmedende edemıyorum .pekı canım senın hıc belırtın odumu 8 gun gecmıs ya benım sunad hıc yok sadece arada sol kasıgam agrı gırıyo ama hemen gecıyo

10. 30 Ekim 2008
  11. sevilaykucuk

sevilaykucuk Beril&Emir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 29 olmam gerekıyordu ama tık yok ...2 gün kala yaptım negatif cıktı suan cesaret edemıyorum bi kac gün gecsin diyorum benim kasıklarım cok agrıyordu yanlız 5 gündür umarım tutunmustur çünkü 1 yıldır korunmuyorum..sevgiler

12. 30 Ekim 2008
  13. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

canım ınsallah sende bende hamısızdır rabbım duyar ınsallah sesımızı sevındırır bızlerı:Saruboceq:

14. 30 Ekim 2008
  15. sevilaykucuk

sevilaykucuk Beril&Emir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hiç bir belırtım yok yanı kasık agrımdan baska sağlı sollu batmalar oluyor baska bi belırtı yok gecsin bakalım bi kac gün Allah büyük bizide görür inşallah.. Amin

16. 30 Ekim 2008
  17. babymom

babymom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    238
    Benimde dun olmam gerekiyordu ama olmadim bugunde olmuycam cunku atesim yuksek.bakalim nezamana kadar devam edecek.buay hayit ictim gereksiz gecikmemesi lazim. Tek belirtim sabahlari gogus sizlamasiyla uyanmam. Oda gun icinde gecio tekrar baslio aara ara oluyo.bide tum yemeklere saldiriyorum nekadar yeryem yiyeyim doymuyorum. Sivilceler cikti sivilce heraman kirmizilarin isaretidir bende. Yinede 35 gun olsun oyle yap testini bende beklemedeyim

18. 30 Ekim 2008
  19. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

canım senın yıne ıstah artısın goguslerınde sızlama varmıs benım oa yok sadece ara sıra kasıgımda sancı oluyo okadar ve test yaptım negatıf ama hayırlısı ınsallah allah hepımızın sesını duyar hepımız burdan hamıleleıızkı haykırırızrabbım duys ınsllah sesımızı ıslar ıyı veya kotu sonucalrınızı bıldırın ok