Dün akşam kanamayla birlikte hastanelik oldum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kraker kız tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kraker kız
  1. kraker kız

kraker kız Guest

dün akşam 2:30 civarında tuvalete gittiğimde çamaşırımda akıntıyla birlikte kahverengi ve kırmızı renklerde kanlar gördüm sabahı beklemek istedim ama olmadı sabaha karşı hastaneye kaldırıldım doktor ultrasonla baktı içerde bebekte hiç bir sorun yok kalp atışı var bebek yerinde dedi ama bu kahverengi lekenmeyle gelen kanamayı çözemedi progestan verdi günde 6 tane kullanılmak üzere ve 15 gün kalkmadan yatak istiharati sabah 9 da ancak hastaneden çıkabildim akşamüstü tekrar gidicem yanına bir türlü anlam veremiyorum neden olduğunu ağır kaldırmadım çok yormadım kendimi öyle ümitsiz oldum ki artık içimdeki bir bebeğe bile sahip çıkamıyorum ya ilerde ne olucak diye düşünüyorum doktorum sağolsun rahatlatmaya çalıştı beni ama kafamda silip atamıyorum acaba bende sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma alabilicekmiyim uykusuz geceler devam edicek yine benim için tuvalate gitmeye korkar oldum artık ya yine varsa lekeler diye.senağlama

2. 22 Temmuz 2008
  3. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun inşallah bi daha yaşamazsın...

bende yaşamıştım bebeğe bişi olmadı doktorun dediklerini yap bence ihtiyacın olmadığı sürece ayağa bile kalkma bu aylar tehlikelidir 4.aydan sonra rahatlarsın canım kendine dikkat et çok çok geçmiş olsun...:KK43:

4. 22 Temmuz 2008
  5. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Çok geçmiş olsun arkadaşım...
    Ancak içimdeki bile sahip olamıyorum diye düşünmen çok yanlış. Eğer bu
    bizim elimizde olan birşey olsaydı, hiçbir kadın düşük yapmazdı. Okadar
    eziyeti niye çeksinler ki ozaman, düşürmezlerdi olur biterdi. Lütfen kendini
    suçlama, Rabbim ne nasip ettiyse bize onu göreceğiz. Beden progestan
    kullanıyorum hem de hamileliğim başından beri, üstelik daha bir sürü ilaç var
    farklı...Bize ne nasipse onu göreceğiz... Sen sadece kendine dikkat et ve yapman
    gerekenleri yap gerisini Allah'a bırak...
    Sevgiler...

6. 22 Temmuz 2008
  7. cimbomlu

cimbomlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kraker kız bu ne stres böyle yapma böyle bak bebeğinde etkileniyorum güzel şeyler düşün ki güzel olsun herşey bak bebekte sağlıklıymış her şey iyiymiş aman ne olur içini ferah tut
    rabbim korusun meleğini sakın panik yapma canım benim bebek çok etkilenir bak
    sen şimdi yat dinlen iyice elini karnına koy ve bebeğinle ilgili hayal kur sadece tamam mı güzel kız

8. 22 Temmuz 2008
  9. mira

mira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızımdada 3 ayı kanamalı geçirdim
    progestron içtim
    sağlıkla doğdu
    şöyle düşün senin için hayırlı ve sağlıklı bir bebekse allah onun sana kavuşmasını sağlar
    iini ferah tut cnm
    kendini suçlama

10. 22 Temmuz 2008
  11. kraker kız

kraker kız Guest

sağolsun hepiniz kayınvalideyi aradık bu sabah akşama doğru o gelicek 1,2 ay bana bakmak için en azından azda olsa bana yardımcı olur evde tek başımayken mecbur kalkıyorum yemek ve bulaşık için doktorumuz aradı ne olur ne olmaz kontrole çağırdı herşey yoluna giricek diyor evet giricek biliyorum belkide 3 seneden sonra elde ettiğim için bu kadar üstüne düşüyoruz belki doğaldır yaşadıklarımız ama yüreğime anlatamıyorum bir türlü sözleriniz öyle rahatlattı ki hepiniz sağolun

12. 22 Temmuz 2008
  13. 35papatya

35papatya Duruşunuz,duruş belirler......... Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    Geçmiş olsun..Doktoruna güven bence ve karamsar olmayı bırak. Herzaman güçlü olmalıyızki içimizdeki o meleklerde etkilenmesin olumsuzluklardan.. Sen güçlü ol ki oda güçlü olsun!

14. 22 Temmuz 2008
  15. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canımmm kafana takma bu hepimizin başına gelebilir lütfen kendini bırakmaaa geçmiş olsun

16. 22 Temmuz 2008
  17. serdi

serdi Guest

canım sakın hemen ümitsizliğe kapılma da dur birşey yokki bebeğin iyiyimş bak kendini üzersen kaybedersin güçlü ol daha çok erken bunu bir çok insan yaşıyor ve bebeğini sağlıklıca kucağına alıyor umudunu yitirme allaha dua et. Sonuç ne olursa olsun umudunu yitirme doktorun dediğini yap kendine çok dikkat et. sağlıkla kal inşlallah.:nazar::1hug:

18. 22 Temmuz 2008
  19. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de aynı şeyleri yaşadım direk bıraktım kendimi düştü dedim düşecek dedim hiç bağ kurmadım bebeğimle hiç ağlamadım öyle bir hal geldi bana.
    Üzülmemek için geliştirdiğim savunma olsa gerek.
    Doktor sorun görmedi yatma verdi 6. haftadan 12. haftaya kadar çok dikkatli olmak zorunda kaldım birkaç hafta hiç yerimden kalkmadım progestan aldım.
    Bebeğin büyüme aşamasında rahimde olan değişiklikler evet bazıları düşükle sonuçlanıyor ama bazılarında da birşey olmuyor. Acildeki doktor bana dedi ki bebeğinin zamana ihtiyacı var bak büyüyor sen moralini yüksek tutacaksın ona fırsat vereceksin o sana tutunmak için çabalıyor.
    O yüzden canım herşeyin hayırlısı de kendine.
    Ben o günden bu günlere geldim bebeğim büyüdü de doğacak yakında inşallah.
    Herşeyin hayırlısı olsun sağlıkla gelsin sağlıkla büyüsün bebeklerimiz inşallah.