dün akşam sözlendik

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve mayaiolp tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mayaiolp
  1. mayaiolp

mayaiolp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sözümüz dün akşam kesildi ama çok kötü bir gün geçirdik kızlar. saat 3 gibi kuaförde randevum vardı 2 buçuk gibi babam aradı trafik kazası yapmış karakola götürmüşler yaşlı bir adam arabanın önünde düşmüş beyin kanaması geçirmiş haliyle babamı da karakola almışlar ben ablam sözlüm ve abisi bütün babamın yanına gittik daha sonra da adamın kaldırıldığı hastaneye. adam huzur evinde kalıyormuş kimsesi yokmuş durumu da çok kötü yoğun bakımdaydı. sözlümün dayısı saolsun huzureviyle irtibata geçti bir sürü telefon trafiği oldu saat 5 gibi babamı karakoldan çıkartabildik ve apar topar kuaföre gittim bana kalsı erteleyecektim söz olayını ama babam ısrar etti. bir de karakola ilk gittiğimizde beni yanına çağrdı eğer ben çıkamazsam siz hiç bir şey olmamış gibi devam edin dedi gözleri doldu. hayır dedim sen olmadan asla olmaz. neyse 6 buçuk gibi evdeydim makyajımı yapar yapmaz erkek tarafı geldi bizimkiler zaten hazırdı. bütün aksiliklere rağmen güzel bir akşamdı. adam hala yoğun bakımda dua edin arakadaşlar lütfen kurtulsun :Saruboceq:

2. 8 Şubat 2010
  3. MissGamzeli

MissGamzeli TeMMuZdan SoNSuZa Pro Üye

Beğenildi:
    1.230
    Ödül Puanları:
    238
    ayyy, kıyamam yaaaa mafoldumben inşallah en kısa zamanda iyileşir o adamcağız, siz de bir an önce atlatırsınız bu olayı

4. 8 Şubat 2010
  5. asilya

asilya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya inş. iyleşir

6. 8 Şubat 2010
  7. _BALIM_

_BALIM_ ♥HAYAT ARTIK 3 KISILIK ♥ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecmıs olsun canısııı :KK43: senın ıcın uzucu bır gun olmus amaa en azındann sevdıgınlede mutlu bır gune adım attın....Insallah adamda kurtulur :KK43:

8. 8 Şubat 2010
  9. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hem hayırlı olsun hem de geçmiş olsun demek istiyorum size .çok zor bir gün geçirmişsiniz .umarım yoğun bakımdaki adam da sağlığına kavuşur ve bu kötü dönemi hemen atlatırsınız ama beterin de beteri vardır her zaman bulunduğumuz duruma şükretmeliyiz babanız kazada yaralanmamış .bu olayda en sevindirici şey bu olsa gerek

10. 8 Şubat 2010
  11. armeda

armeda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hakkınızda hayırlısı olsun...

12. 8 Şubat 2010
  13. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm çok geçmiş olsunnn inşallah hastanedeki adam çıkar en kısa zamanda hastaneden . bir yandan da hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin. beterin beteri vardır birde böyle düşün üzme kendini

14. 8 Şubat 2010
  15. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    :gitme: cnm çok geçmiş olsunnn inşallah hastanedeki adam çıkar en kısa zamanda hastaneden :Saruboceq:. bir yandan da hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin. beterin beteri vardır birde böyle düşün üzme kendini

16. 8 Şubat 2010
  17. Pashmina

Pashmina Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ayy dün akşam benimde sözüm vardıı

sizinki biraz sıkıntılı olmuş, bu olay olmasa bile bir gerginlik oluo zaten insanda

inş, dede hastaneden sağ salim çıkar

allah yardımcısı olsun

18. 8 Şubat 2010
  19. mayaiolp

mayaiolp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hepiniz saolun hanımlar. babam bugun hastaneye gitti amca hala yoğun bakımdaymış