Dün aşılamam yapıldı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve figen26 tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : figen26
  1. figen26

figen26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar uzun süredir yazamıyordum
    uzun bir bekleyişden sonra aşılamam düün yapıldı inşallah bu sfer allahın izniyle bebeğimize kavuşuruz dünden beri kasıklarım da hafif hafif ağrılar oluyor aşılama yaptıran arkadaşlar sizde de olmuşmuydu tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

2. 19 Ağustos 2008
  3. samyelim

samyelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    allah hayırlısını versin canım inşallah olur bende yeni başlıycam bana da doktorlar aşılama dedi korkuuyorum allahım dualarımızı kabul eder inşallah

4. 19 Ağustos 2008
  5. serdi

serdi Guest

canım inşallah sağlıklı bir şekilde hamiş olursun eylülde güzel haberlerini alırız umarım hadi hayırlısı Rabbim bu mubarek günlerde isteyen herkeze sağlıklı bir şekilde nasib etsin (amin):nazar:a.s.

6. 19 Ağustos 2008
  7. claire

claire Kızlarım canlarım benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah aşılaman tutar tatlım. Kasık ağrısı olması normal benimde ağrım olmuştu ama maalesef hamilelik oluşmadı. Sakın panik yapma bu demek değildir ki sende de hamilelik oluşmayacak. Böyle ağrıları olupta hamile kalanlar da var. Stres yapma sakin ol hakkında hayırlısı ne ise öyle olsun.

8. 19 Ağustos 2008
  9. peteknur

peteknur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim ilk aşılamamda hiç ağrım olmadı sonuç negatif ti.2. sinde çok ağrım oldu sonuç yine negatif.3. de de aşılamadan 1 hafta sonra hayatımda hiç yasamadıgım bir sancı yasadım.Çok şiddetli ama çokta kısa süren ağrılardı.Bu arada üçüncü aşılamam tuttu ve erken düşük oldu.Belkide şiddetli ağrının nedeni düşmesiydi.
    Sakın ağrılarını tutup tutmamasına bağlayıp moralini bozma.Çünkü ilgisi yok.Rabbim emeklerimizi bosuna çıkarmasın.İnşallah güzel haberlerini alırız yakındakaydirigubbakcemile5

10. 19 Ağustos 2008
  11. ceyda_79

ceyda_79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım:1hug: ınsalah asılaman tutar hayırlı haberlerını beklıoruz dularım:Saruboceq:senınlı rabbım hepımızı sevındırsın:Saruboceq:

12. 19 Ağustos 2008
  13. figen26

figen26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize tşk ederim kızlar
    ya bu aşılamanın tutup tutmadığını 12 günden önce öğrenemeyiz dimi çok merak ediyorum acaba döllenme başlamışmıdır dr. dün bana spermle yumurtanın buluşması 15 dk sürer dedi beni yarım saat yatırdı

14. 19 Ağustos 2008
  15. figen26

figen26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize tşk ederim kızlar
    ya bu aşılamanın tutup tutmadığını 12 günden önce öğrenemeyiz dimi çok merak ediyorum acaba döllenme başlamışmıdır dr. dün bana spermle yumurtanın buluşması 15 dk sürer dedi beni yarım saat yatırdı

16. 19 Ağustos 2008
  17. belalxixm

belalxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım inşallah bebeğine kavuşursun bende aşılama yaptırdım yeni bendede kasık ağrıları göğüslerde şişme falan olmuştu ama ne yazıkki kan tahlili yaptıracağım gün adet oldum umarım seninde öyle olmaz ve müjdeli haberini alırız

18. 19 Ağustos 2008
  19. merhaba kızlar. figen cim hayırlısı olsun ilk aşılaman zannediyorum.telaş yapcak hiç bi şey yok. rahat ol.sancılarında normaldir.ben aşılama yaptırdıktan sonra adet olana kadar o kasık ağrılarını çektim malesef adet olunca da geçti gitti.sanki adet oldum olucam gibi sancım vardı.sürekli tuvalete gidiyordum ha şimdi oldum ha oldum derken yaklaşık 19 gün sonra falan hastalandım.göğüslerimde patlıcaklarmış gibi şişti ve hassaslaştı.bütün vücudun aşılamadan sonra hassaslaşmaya başlıyor.benim böyle gelişti aşılama olayım.herkesin farklı olabilir canım.dedim gibi telaş yapma. yaklaşık 2 hafta sonrada belli olur durumun .allahtan hayırlısını dile .sana bol şans canım.en kısa zamanda müjdeli haberlerini bekliyoruz.sevgiler..a.s.