dün bizim evlilik yıldönümümüzdü....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seyrantepe tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : seyrantepe
  1. seyrantepe

seyrantepe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar o kadar sinirliyim ki, 2 gündür sinirden ağlayamıyorum bile. dün bizim evlilik yıldönümümüzdü...ne hayal ettim ne yaşadım. aylardır ne hediye alıcam die kendimi paralamıştım oysa. ne olur akıl verin bana acaba hata bende mi ? ben kaç zamandır eşime evlilik yıl dönümümzde hediye almak için para biriktiriyordum çalışmadığım için gelirim yok haliyle eşimden aldıklarımı biriktirdim. bunca zaman ona en iisini alabilmek için kuruşu kuruşuna biriktirdim.1 hafta önce de aldım hediyesini.saklıyordum dün verecektim sözde. ama önceki gün eşim izinliydi dışarı çıkalım dedi ,tamam dedim ben oğlumu hazırlarken bitaraftan da eşime iftar saatine de az kaldı istersen iftarı dışarda yapalım dedim. bana aynen şöyle dedi' zaten bu ay yeterince sıkıştık dışarda mışarda yapamayız iftar, zaten sana şimdilik hediye de almayacağım kartın zamanı geçsin ondan sonra 'dedi ben onun iki kardeşinin de bu ay doğum günüydü, onun zamanı yok die küçücük oğlumla hediyelerini almak için kaç saatimi harcadım. kendi ailesiyle ilgili özel günleri asla atlamaz. ama 3. kez aynı şeyi yaptı bana, sürekli ya kendin alırsın dei düşündüm diyo yada bu ay çok sıkıştık diyor. kızlar ben ondan öyle pahalı hediyeler beklemiyorum ki... sadece düşündüğünü gösterse yeterdi. onun o sözü üzerine gittim hediyesini getirip verdim. bunu alabilmek için kaç zamandır para biriktiriyorum sakın bana bişi de alıyım deme bu sözünden sonra atarım camdan aşağı dedim. bunlar önceki gün olmuştu. bn aptal dün hala acaba sürpriz yaparmı die bekledim. işi çıkmış dün geç geldi , tabiki bomboş çiçek bekledim ondan o da yok... oturdum biraz kalk çıkalım falan dedi yok dedim. ben çıkıyorum o zaman dışarı dedi, bende gittim yattım.... 1,5 2 saat sonra geldi konusalım dedi konusacak bişi yok bundan sonra ben senşn için neysem sende benim için o sun dedimmm. gece çok kötüydüm kızlar biz daha yeni evliyiz ve özel günlerimizi önemsemiyor. başından beri böyle olsa derdim huyu bu ama değil, sonradan böyle oldu.çok üzüldüm.

2. 1 Eylül 2010
  3. minervaa

minervaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba,

evet çok haklısın üzücü bir durum ama bunu eşini karşına alıp sakince konuşsan olmaz mı. önceden böyle değildi diyorsun konuşunca belki hatasını anlar. acaba durumu gerçekten çok sıkışık olduğu için mi yapıyor diye düşünüyorum ama ailesine gelince atlamıyor diyosun. ya ne bilim erkekler en yakını olarak eşini gördüğü için sana nazı geçiyor belki ondan böyle yapıyor. bence sen tartışmadan anlat derdini. bir ömür geçireceksiniz beraber daha nice evlilik doğum günleri vs olacak. her sene bunları yaşamamak için anlat bunun senin için önemli olduğunu.

4. 1 Eylül 2010
  5. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aslında çok haklısın pahalı olması gerekmez ufak bişeyde yetiyo insana mühim olan hatırlanmak gönül almak ..ama bide şöyle düşün kardeşlerini atlamıyo onlara alıyo diyosun belki onlar durum sıkışıklıgından anlamaz ama sen eşisin az çok biliyosun anlarsın diye öyle söylemiştir .kırmayın birbirinizi gençken evliliginizin tadını çıkarın ..

6. 1 Eylül 2010
  7. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    cok sinir gercekten sizi cok iyi anlayabiliyorum
    en azindan kücük birsey alabilirdi hadi almadi bir cicek al
    eline gel en azindan karinla gecir geceni güzellestir bi caba göster dimi
    valla cok haklisiniz sanki sadece size özel gibi birde herkesin özel gününü atlamamasi
    bende olsam bende üzülürdüm
    bence gidin onun hediyesini verin geri alin paranizi gidin oglunuzla harcayin
    ben olsam böyle yapardim
    cünki ben aldim deseniz de duyucaginiz sey belli ALMASAYDIN!!

8. 1 Eylül 2010
  9. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    erkekler canım

malesef bizim gibi ince düşünemiyorlar bir konuş istersen adam akıllı dök içini yoksa kendi kafanda büyüteceksin daha çok

10. 1 Eylül 2010
  11. huri37

huri37 Huzur Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
    yorumları sonra okuyacağım sorularımı sorayım hemen...
    1.kendi ailesinin özel günlerini unutmaz derken hediyelerini HEP kendisi mi alır.
    2. eşin kendisinede bir ürün alırken sana danışır mı yoksa gidip kendinede bişey alırmı?

bunlar önemli ayrıntılar..
    ayrıca bir erkeğe artık bişey istemem alsanda camdan aşşa atarım dedikten sonra artık o güne dair bişey bekleme erkekler robot gibi ne söylersen o geçerli oluyor camdan aşa atarım dediğin için ekmek bile getirmez :bbo:sorularımı yanıtlarsan yorumumu yapacağım

12. 1 Eylül 2010
  13. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Kendi ailesinin unutmaz ne demek?..Sen onun ailesi değil misin..?

Bu erkekler neden eşlerine karşı bu kadar özensizleşiyorlar anlayabilmiş değilim??

14. 1 Eylül 2010
  15. seyrantepe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ailesine hediye alınacak olduğunda beraber gider alırırz beraber seçeriz, kendisine de benden habersiz bişey almaz. birlikteyken alır.

16. 1 Eylül 2010
  17. seyrantepe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende buna üzülüyorum, hala benim kim olduğumun farkında değil...

18. 1 Eylül 2010
  19. seyrantepe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar, daha önce doğum günümde, yılbaşında da yaptı aynısını , almadı... o zaman söyledim bundan sonra oğlumun doğum günü dışında özel gün kutlamayacağız die, yine de yapamadım onun doğum gününde de almıştım. ama şuan hata yapmışım. anlıyorum.