dün dişimden flep operasyonu oldum :(:(:(:(

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve EU3 tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

dün 3 dişimden flep operasyonu oldum yani dişetlerimi kesip altını temizleyip diktiler. kafamçokkarıştı 45 dakika civarında sürdü .. ilk gün olmasına rağmen dün bir sorun yaşamadım ama bu sabah dudaklarımı 2 kat fazla hissettim silikonlu gibi ,yanagım şişmiş.her şey neyse de çorba ve muhallebi yemekten bıktım iki günde .bayramdan sonraki pazartesi dikişlerim alınacak .dişerimin arasında siyah ipler görünüyo ..yahu ben bayramda nasıl gezicem :kızgın: okadar bakmama rağmen hala bu sorunları yaşıyorumya ne diyeyim bilmiyorum :çok üzgünüm:

2. 3 Aralık 2008
  3. berfinbilgen

berfinbilgen Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle gecmıs olsun, aynı amelyatı gecen sene bende oldum aynı seylerı yaptılar, dr. bana o gun sureklı yatana kadar buz tut dedı sısmesın dıye o yuzden cok az bır sıslıkle atlattım ben ama dedıgın gıbı ıpler gorunuyor ve 1 hafta sonra alıyolar hıc anlamıyorsun bıle benı uyusturmadan altılar, ama sunu ogrendımkı dr demıstı ınanmamıstım vucudumuzda en cabuk kaynayan ve ıyılesen yer sıaetlerıymıs gercektende oyle, 4 gun falan bıraz gerılme oluyor ama alınca dıkısler oh dıyorsun, yalnız su varki o islemde kesin cozum degil benım tekrarladı 1 sene oldu yıne dıs etlerım kabardı kanama oluyor

4. 3 Aralık 2008
  5. EU3

EU3 Guest

teşekkür ederim canım.Aman Allah ım bukadar acı boşamı gidicek şimdi.keşke yaptırmasaydım o zaman senağlama ne zaman katı yemeye başladın canım sen ben ikinci günüm ve hala sıvı beslenmeye çalışıyorum ..birde dişlerimi fırçalamaya çalışırken bayagı zorlanıyorum.agzımı temiz tutmak zorundaymışım enfeksiyon olmaması için o yuzden sağlam dişlerimi fırçalamaya calışıyorum.:çok üzgünüm:

6. 3 Aralık 2008
  7. berfinbilgen

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bana 1 hafta ıyılestırmesını kolaylastırıcagı ıcın hergun tuzlu suyla gargara yapmamı soyledı, valla ben 2-3 gunu basladım yemege amelyatın ertesı gunu yıyemıyosun ama sonrakı gun basladım benım onlerdı onlerden 6-7 sıra bırde alttan 4 sıra dıs etlerımı yaktı ustlerı acıp temızlemıstı

8. 3 Aralık 2008
  9. EU3

EU3 Guest

anladım canım saol. benim üst önden iki diş ve bir tanede azı dişim ..bunlar iyileştikten sonra soluda yapacagını söyledi ama pek yaptıracagımı sanmıyorum ben ..birde diş etlerim hafif sarkmıştı onları kesti.bayagı zahmetli bir iş oldu yani ..

10. 3 Aralık 2008
  11. berfinbilgen

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence ihmal etme dis eti hastalıgı gercekten cok onemli bir durum, benimde gitmem lazım kontole aslında