Dün evlenme teklifi aldım bugün ayrıldım :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hilalce tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : hilalce
  1. hilalce

hilalce No MaN no cRy... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dün herşey bir masalken sevdiğim adam gözlerime bakarak evlenme teklifi etmişken bu gün masal sona erdi bitii 4 yıl yaşananlar herşey bitii meğer bu ilişkinin sonu böyle olacakmış söylenenler söylendi hoşcakallar dendi ve içime sinmesede biti içimi anlatacak hiç bir cümle kelime bulamıyorum hiç bir cümle yetmiyor bana ama aytecek yetmek zorunda hoşcakal dedi ve gitii:KK43:((

2. 19 Haziran 2010
  3. ErGiNSeNa

ErGiNSeNa Umuda yolculuk.. Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    yok artık hiç kafana takma düzelir bir erkek bir kıza evlenme teklifi ettiyse kolay kolay ayrılamaz

4. 19 Haziran 2010
  5. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    canım benim mesajını okuyunca çok şaşırdım.çünkü aradan 1 gün bile geçmeden nasıl bitiit neden bitiit anlayamadı.Madem ki bitecek ti niçin evlen me teklifi etti sana umut verdi.ayrılma kararı iknizin ortak kararı mı:sm_confused:

6. 19 Haziran 2010
  7. hilalce

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet ortak karar dün bir sebepden dolayı tartışdık üst üste biriken herşey bir anda söylendi ve ben bitsin ozaman yol yakınken dedim oda bunun olmasını istiyosan bitsin dedi ama arada geçen kırıcı sözler vardı en çok içimi acıtan hoşcakal dedim hoşçakalsa hoşcakal dedi :KK43:

8. 19 Haziran 2010
  9. _Gelin_

_Gelin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    barışırsınız

10. 19 Haziran 2010
  11. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    yani sen bitirdin

12. 19 Haziran 2010
  13. FBahar

FBahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bizde de aynı durum oldu canım ya 1hafta oldu ayrılalı, gözlerm hep tlfnda,aramıyor artık inada bindi sanırım durum... :KK43::KK43:

bi insan evlenmek istedigi kişiyi nasıl ertesi gün terkedebilir yaaa aklım almıyor, 2,5 seneyi 2 dk da sildi yanii.. çok kötü bi durm hala şoktayım.. Allah sabır versn..

14. 19 Haziran 2010
  15. hilalce

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o söylenecek herşeyi söyledi bana sadece bitirmek kaldı onu benim üzerime yıktı...

16. 19 Haziran 2010
  17. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Barışırsınız canım hiç merak etme :nazar: FBahar siz de Barışırsınız, kolay mı onca yıllık aşkları Bi kalemde silmek.. düzelir sıkmayın canınızı.. Biz de öyle 2 kez Bitti dedik, kopamadık.. 3 gün dayandık en fazla..

18. 19 Haziran 2010
  19. FBahar

FBahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Barışırız barışmasına da ya bilmiyorum gecende kandil diye msj atim dedim demedigini bırakmadı saolsun, sogudum bende birden, yani ben ne diye çırpınıyorum ki beyfendinin keyfi gayet yerindeymişte habermiz yokmuş... yani hiç beklemedigim bi msj geldi yaa, yok bitti yok aklına sok bunu vs vs... yaa küfür ettiricek bana şimdi :KK70::KK70::KK70: neyse canım sıkma canını ne diyim..

Seviyorum çok hemde ama gücüme gidiyor bu davranışları.. Artık bende onun gibi yapıcam kaçan kovalanır hesabıı... :KK43:

Son düzenleme: 19 Haziran 2010