Dün sözlüm canımı çok sıktı. Kötüyüm......

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kelam tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

11 Haziran 2010
    Konu Sahibi : kelam
  1. kelam

kelam Bebeğim bekliyorum gellll Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    merhabalar.. ben sölü bi kızım sözlüm askerde birbirimizi çok seviyoruz. Sözlüm bana değer verdiğini hissettirebiliyor aynı şakilde bende dün telefonda uzunca konuştuk muhabbet ettik herşey çok güzeldi sevgi lafları özlemler duygular yoğundu. sözlüm birden bana sana bişey soracağım dedi. ve moralimi alt üst eden soruyu sordu. (benim en sıkıldığım sorunlu olduğum bişey.) aşkım ben biraz fazla kıllıyım benden tiskinirmisin dedi. bende senin elinde olan bişiy değil olmasını sen istemedin benim için sorun olmaz dedim. o da bana bu durum iğrenç gelitor ben hiç sevmem dedi sorun değilse iyi o zaman dedi. ve bana sende var mı ben ben hiç sevmem dedi. o an üzerime kaynar sular boşaldı... insanın açmak istemediği konu sorunlu olduğu bişey nasılda karşısına çıkıyor yaaa benim tüğ sorunum var bu nedenden ben evlilikten çekinen korkan biriyimdir zaten... neyse kendimi topladım bilmem dedim sana neden vucudumdan bahsedeyim evlenince görürsün dedim. o varmı yani dedi. bende var demedim bilmiyorum dedim . işte ya of ya of of of. senağlama sonra bide diyoki varsa sa sen halledersin bi şekilde diyo ben kadında tüğü hiç sevmem dedi. bunları diyeceğini bilseydim onun tüğlerine benim için sorun olmaz demezdim tiskinirim nefret ederdim derdim onun da canının sıkılmasını isterdim. ah ah bilseydim. biraz uzun oldu ama anlayın beni nolur telefonu kapattıktan sonra ağladım ağladım biraz açıldım arkadaşıma gittim ona anlatttım o kadar fazla değil canım demeyle falan teselli etmeye beni çalıştı canım benim şimdi ben napacağı evet benim tüğ sorunum var ben hep sorun olmaz falan diye ya ne bileyim bu mu gelir insanın aklına diye düşünmüştüm ama oldu işte ve ben onu hala çook seviyorum onun da sevdiğini biliyorum bana bi yol gösterin yardım edin ben ne yapmalıyım.. mafoldumben canınızı sıktıysam şimdiden özür dilerim. teşekkürler.

2. 11 Haziran 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    e bu bir sorun mu arkadaşım lazer var ağda var yöntemleri var bunun.. çıktıkça gider aldırırsın biraz titiz olursun olur biter yanii. canını sıkmaya hiç değmez.. bence de kadında kıl çok çirkin bir görüntü sevilcek bişey değil yani.. adam hoşlanmadığı şeyi dile getirmiş ki kendisininkinden bile rahatsız oluyorsa ki erkekler kolay kolay kendilerinden rahatsız olmaz, sende olmasından da rahatsız olur yani.. gider aldırırsın.. Allah başka dert vermesin..

4. 11 Haziran 2010
  5. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Canm hic uzulme, tek derdin tuy olsun.En azindan duzenli agda yapar yne kurtulursun onlardan

6. 11 Haziran 2010
  7. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.034
    Ödül Puanları:
    463
    tüm sorunun da bu olsun canım ya. şimdi neler var, hadi ağdayı geçtim lazer, krem... bayanlar kolay halleder o düşünsün kendini :dilcikar:

8. 11 Haziran 2010
  9. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Lazerden başka çözüm yok gibi görünüyor.
    Ağda bile yapsan biraz tüylü gezeceksin el mecbur.
    şimdiden başla çalışmalara

10. 11 Haziran 2010
  11. kelam

kelam Bebeğim bekliyorum gellll Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Bilmiyorum bu konu canımı çok ama çok sıkıyor. ya evet ağda falan bi çözüm belki ama ağda ile alınacak yerler zaten sorun değil benim için olmaması gereken yerlerde var ve ben uğraşmak istemiyorum. alırsam sürekli almak zorunda kalacağım.

12. 11 Haziran 2010
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.470
    Ödül Puanları:
    363
    Ne var canım bu kadar üzülecek?
    Önce bir doktora gidip hormonlarınıza baktırın eğer bir sorun yoksa her ay düzenli bir şekilde bakımızı yaparsınız..

14. 11 Haziran 2010
  15. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.810
    Ödül Puanları:
    163
    ay guzelim, tuy sorunu askerdemi gelmis aklina??? allaam , hayret.
    neyse, senin tuy sorunum var derken ...tam anlamadim ? herkesin tuyu var, sende dahami yogun acaba? onumu demek istedin?? tuyden kurtulmak icin bir cok yontem var, alirsin olur biter.
    SIKMA bos yere canini canim benim.

16. 11 Haziran 2010
  17. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Tamam da neden bu kadar hassas yaklaştınız anlamadım. Benim de doğum kontrol hapları yüzünden istenmeyen tüylerle başım biraz daha dertte ama sonuçta hayatımızda biri olsa da olmasa da kişisel temizliğimizi yapıyoruz. Kaldı ki adamın da tüylü kadın sevmemesi normal, hoş bir şey değil çünkü. Biraz dikkat edersiniz olur biter, neden hınç almaya gerek duydunuz cidden anlamadım.

18. 11 Haziran 2010
  19. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    Canım bu tüy problemi sadece sende değil Tüm bayanlarda var. . .
    Bunun için lütfen kendini böyle üzme
    Sen her ay ya düzenli ağda yaptırısın yada lazere gidersin.Ki lazerede gitssen ancak kılları tüye çevirir.Tamamen bitmez