Dünden beri kafayı yiyeceğim!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Canisi25 tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Canisi25
  1. Canisi25

Canisi25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaslar,

Burdaki cok konu gibi bende dun esimle tartistim.... Icim icimi yiyor ne olursun yorumlarinizi esirgemeyin. Ben kayinpederim aralik ayinda vefat etti, 10 aylik bir hastalik sureci sonrasindan. Kayinvaldemi o gunden sonra hergun gorur olduk. Ya o bizde, ya biz onda. Her gittigimiz yere goturuyoruz, birsey yesek ona da aliyoruz falan filan. Esimin bir abisi var ve o da evli. Onlar ise haftada bir 2/3 haftada bir geliyorlar. Neyse dun aksam eltimlere gidecetik ve annemi de aradikki sende gel diye. Neyse geldi evimiz yakin ve arabaya binmek icin ilerledik ve bindik. Biner binmez annem dedi artik gelinler hic sormuyor bile anne one otururmusun diye. Ben birsey demedim ve esim evet son zamanlarda dikkat ediyorum hic sormuyorsun bile dedi. Bende defalarca sorum ve yok dedigi icin tekrar tekrar sorma geregi duymadim dedim. Eger boule saygi oluyorsa inerim binsin dedim. Esim bana ben esime derken tartisma basladi. Annem saka yaptimda sizin araniza binmek istememde, beni enayi yurduna koymayin, yalnizim diye bunlari yapmayim bir acti agzini gorecektiniz. Saydi saydi saydi aglayarak, bende anne oyle degil desemde esim annesine cevap verdim diye bana demedigini birakmadi. Neyse yola ciktik ve ister istemez girdim eltimlere. Caktirmadik tabi durumu falan eve geldik. Ben namazimi kildim kuran okudum, sinirden simdi bagirmayim aksam aksam diye. Neyse yattik sarmas dolas ve sabah kalktim bunda bir afra tafra. Icinden cok kizginmis bana karsi, annesine nasil cevap verirmisim falan filan. Arkadaslar benim hatam ne sizi soruyorum?? Ozur dilerim dedim ama hakli oldugunu dusunmuyorum. Uzun oldu ama kusura bakmayin!

2. 3 Nisan 2009
  3. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Annelerin nezdinde çocukları hiç büyümüyor maalesef.
    Onları gelinleride olsa paylaşamıyorlar,kıskanıyorlar..........................................

4. 3 Nisan 2009
  5. Nehir67

Nehir67 Ballı bademim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yaa bence de zaten senin öne oturman gerek mantıklısı bu.ben nişanlyken başta sordum kayınvalideme o da oturmadı ben de şimdi sormuyorum bile anlayışlı olmaları lazım eşimizin yanına tabi biz oturacaz tartışması bile çok saçma yaa alla alla ben senin haklı olduğunu düşünüyorum hatta sen kötü bir şey dememişsin ki gel otur bile demişsin.eşin de anlayacaktır durumu üstüne gitme bence..

6. 3 Nisan 2009
  7. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    öncelikle basınız sağolsun
    anneciğim gel öne otur demekle saygı olmaz birrrrrrrrrr
    tamam kocası ölmüş üzüntülü olabilir ama her hergün hergün zorunlu değilsiniz bu ikiiiiiiiiii
    sizin kavganızı ayıracağı yerde daha cok kavga etmenize neden olmuş kii bu hiç hoş değil bu üççççç
    siz özür dilencek bir sey yapmamıssınız buda dörttttttttttttttt :kahve:

8. 3 Nisan 2009
  9. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Eşinizde hata var.Annesinin yanında sizinle tartışmamalıydı.Taraf tutmuş resmen.
    Burda yapacağı tek şey vardı, annenize dönüp "annecim kusura bakma dalgınlığına gelmiş" diyecek, size de yalnızken "hayatım az alttan al, duyma söylediklerini" tarzında konuşup, gönül alacaktı.İki tarafı idare edememiş maalesef...

10. 3 Nisan 2009
  11. Canisi25

Canisi25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben bunlari anlayamadim vallahi... Esimin benim arkada duracagini hic zannetmiyorum ilerde de olsa. Uzattikca uzatir artik off of

12. 3 Nisan 2009
  13. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Bu kayınvalidelerin öne oturma merakı moda oldu son günlerde....
    Neden teklif edecekmişsin onu anlamadım...Orası senin yerin zaten eşinin yanı olduğu için...
    Kaldı ki arkada otursa ne olacak...O araba her yere bir gidiyor arkada kalmaz merak etmesin....
    Bence büyütülecek bir sorun yok ortada, kayınvalideniz biraz kendine acındırmak istemiş ve başarılı da olmuş....

14. 3 Nisan 2009
  15. cemrenaz06

cemrenaz06 fıstık gibiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilk evlendiğim günlerde kayınvaldemlerle biryere gidecektik ben arkaya oturmak için geçerken kayınvaldem tuttu beni senin yerin orası kocanın yanı sen varken oraya ben dahil kimsenin oturma hakkı yok dedi düşündüm de çok mantıklı geldi bana da.. ogün bu gündür kim olursa olsun teklifde bile bulunmam kocamın yanı yanlızca bana aittir saygıyla ilgisi yoktur ayrıca saygıyla olacaksa buiş doğrusu zaten kadının yanı kocasının yanıdır mantığı ....kayınvaldenede hayret heryere yanınızda götürdüğünüz yetmiyo gibi bari çenesini tutsun okadar önde oturma meraklısı ise bi araba ve ehliyet alsın bence sevgiler canım sen sıkma canını boşver bence sen doğru olanı yapıyosun o yer sana aittir:nazar:

16. 3 Nisan 2009
  17. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    abartmışlar bence .....

18. 3 Nisan 2009
  19. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    annesinin öne oturmak istemesi çok saçma bence.
    eşi olarak yanına sen oturmalısın.
    hadi annesi böyle yapıyor ama bence burda eşin de sana hak vermeli.