Dünya Göz Hastanesiii

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve EU1 tarafından 30 Aralık 2007 başlatılmıştır.

30 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

burdan dünya göz hastanesine teşekkürlerimi iletiyorummm...

bizzat saygı değer HOCAMM ertan bey e sevgilerimi iletirim bizlere öğrettiği sadece tıbbi konular değil...

en iyi hayat derslerini bize sunan hocama burdan saygılarr

BİZLERE YARDIMLAŞMAYI VE HASTALARIMIZA EN İYİ MUAMELEYİ GÖSTERMEYİ ÖĞRETTİKLERİ İÇİN SEVGİ VE SAYGILARIMI SONSUZ İÇTENLİĞİMLE İLETİRİM
    ve dünya göz hastanesinde çalışan tüm personellere heMşire arkadaşlara burdanda teşekkürler...
    çok sıcak bir yuvada çok sıcak ilgileri için....

DEĞERLİ HOCALARIMM PROF.DR.HAYATİ TOLUNN

VE OPR.DR ERTAN SUNAYY

BURDAN SEVGİLER SAYGILAR TEŞEKKÜRLER..:1hug:

2. 31 Aralık 2007
  3. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :kahve: :kahve:

4. 6 Ocak 2008
  5. dita

dita PeriliKöşkünPİreliKedisi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    35 yaşındayım ilkokul 5. sınıftan beri yani yaklaşık 25 senedir gözlük kullanıyorum hiç lazerle kurtulmayı düşünmedim...gözlük bi organım gibi oldu .....:smiley-cool::smiley-cool:

6. 10 Ocak 2008
  7. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    2001 yılında Dünya Göz Hastanesinde göz ameliyatı olmuş, kraliçeler gibi de ağırlanmıştım.

Hazır konu açılmışken bir teşekkür de benden olsun dedim.

O zamanki başhekim ve beni ameliyat eden doktor, Bozkurt Şener'di. Sayesinde, 25 yıl birlikte yaşadığım gözlüklerime veda ettim ve hayata bakışım değişti...

8. 10 Ocak 2008
  9. Anuska

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Mutlaka ciddi olarak düşünmelisin. Ben ameliyat olduktan sonra yaşamım değişti. kendime güvenim arttı. Artık denizde babamı gördüğümde tanıyorum...

10. 10 Ocak 2008
  11. Anuska

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Canım, benim astigmat ve miyopum 2001'de tamamen sıfırlandı... Toplam 5,5 'tu. Önümü göremiyordum.

12. 2 Mayıs 2008
  13. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Bende burdan Dünya Göz Hastanesinin ameliyatımı iyi yapmayıp benim ard arda 6 göz ameliyatı olmama neden olan ve göz sinirlerimi bozan doktoruna çok teşekkür ediyorum.

14. 2 Mayıs 2008
  15. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Bende burdan Dünya Göz Hastanesinin ameliyatımı iyi yapmayıp benim ard arda 6 göz ameliyatı olmama neden olan ve göz sinirlerimi bozan doktoruna çok teşekkür ediyorum.
    :kızgın:

16. 2 Mayıs 2008
  17. *Ayyıldız*

*Ayyıldız* Guest

Canım ben neredeyse iki ay önce kurtuldum..Çok memnunum..İstanbulda etilerdekinde yaptırdım..Buradan doktorum. saygıdeğer insan KAZIM DEVRANOĞLUNA çoooooook teşekkür ediyorum..

18. 2 Mayıs 2008
  19. *Ayyıldız*

*Ayyıldız* Guest

En ufak bir acı dahi hissetmedim..Uyuşturuyorlar zatan..a.sSen öyle ışığa bakıyorsun....Talimatları yerine getiriyorsun..Ortam o kadar sıcak ki müzik eşliğinde esprilerle 15 dakikada falan bitti...İlk gün biraz baş ağrısı oldu..Gözünü kapatmıyorlar bile..Ertesi gün net görüşümle muayaneye gittim.a.s.Şu an çok net görüyorum..3 ,5 ve 5,5 miyoptum..Biraz da astigmat vardı..5yıldır lens kullanıyordum..Kurtuldum çooook şükür..Darısı senin başına hayırlısıyla...a.s