Dünya gözümde kerbela şimdi

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve acemiperi tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : acemiperi
  1. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    off of çok dertliyim. yalanmış her şey yaşananlar hep yalan sözler hep yalan
    bir zamanlar deli gibi sevdim ben o da deli gibi seviyordu güya. iş güç meselesi yüzünden ayrıldık. iş bulamadı ben de iyi bir iş buldum aksine. komplekse girdi ezik hissetti kendini. başka bir şehirde iş buldu. aramız bozuldu. ortak karar aldık ayrıldık.

içimde bir yerlerde hala geri döner kendini geliştirecek (!) iş düzenini oturtacak vazgeçmez benden diyordum.

vazgeçmesi o kadar kolaymış ki...

7 ayda hem beni unuttu hem başkasını buldu

nişanlanmış....

ilk duyduğumda içimden tel açıp okkalı bir küfür savurmak geldi. en azından bir "Allah belanı versin" demek istedim. sonra geçti. değmez hiç. kim için ağlamışım ben

çok da haksız bulamıyorum. bir erkek için zor bir durumdu hep gölgemde kalıyordu, çabaladı ama olmayacağını anladı sanırım.

yine de kötü hissediyorum kendimi. gönül ağır kalp yükü çok ağır. henüz ağlamadım. sanırım birikiyor bi gün toplu halde çıkacak.

bana sadece dua edin ne olur

dünya gözümde kerbeladır
    Allahtan bulasın

2. 11 Mayıs 2009
  3. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok üzüldüm...
    üzülme diyeceğim ama üzülmemek elde mi...
    unutmaya çalışacaksın..bu kadar çabuk nişanlandığına göre seni hiç haketmemiş..dünden razıymış nişanlanmaya...
    sana diyebileceğim tek şey...üzülme

4. 11 Mayıs 2009
  5. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    gideni brak,dönerse senindir dönmemişşe hiç senin olmamıştır...

üzülme dicem ama işe yaramayacak bilioum...
    yaşıcaksın ve bitip gidecek...zamanla
    sen yine de çok takmmaya çalış
    hayırlısı olsun

6. 11 Mayıs 2009
  7. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    eziğin tekiymiş boşversene. kendine güveni olan adam senin gölgende kaldığını falan düşünmez. layığın gibi kendine güvenen birini bul bacım. sana layık değilmiş o zaten. emin ol nişanlısı da kendisi gibidir. bu zamanda kendi gözümle görüyorum herkes tencere kapak. boşveeer.

8. 11 Mayıs 2009
  9. acemiperi

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    sağolun canlarım. zaman en iyi ilaç bunu çok iyi biliyorum. nasılsa unutucam.

aslında beklediğim kadar sarsılmadım hazırlıyordum buna kendimi hissediyordum. yine bir yanım kanamaya başladı işte ne yaparsınız insanlık hali

10. 11 Mayıs 2009
  11. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    durumun zor bir gün geçecek desem bu söz uygun olmaz ama alışırsın birde yüzünü görmessen senin için daha kolay olur..birde siz ortaklaşa bir karar alarak ayrılmışsınız sonrası için bela anmak bence uygun olmaz.sonuçta belki senin hayatına biri girecekti kii bir gün girerde ilişkiler böyle canım.sen varsan varsın yoksan bir başkası......

12. 11 Mayıs 2009
  13. acemiperi

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    nişanlısının benim elime su dökemeyeceğine adım gibi eminim. aslında o da biliyordur asla benim gibi birini bulamayacak.

zaten ne ailem ne başkası yakıştırmıyordu onu bana. seviyorum diye ses etmiyorlardı. ben bir de bu adamı aileme söyledim kardeşimle arkadaşlarımla tanıştırdım işyerime getirdim

ahh gençlik ve saflık

tecrübe bu olsa gerek

14. 11 Mayıs 2009
  15. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu dünyada herkesin bir eşi var,herkesin bir kısmeti var..bu şekilde kompleksli biriyle
    zamanında yollarını ayırdığına sevinmelisin..iş ciddiye binseydi ve ilerde daha da iyi durumda olsaydın demek daha beterini yapardı sana...
    o yüzden herkes için hayırlısı.december a katılıyorum neredeyse herkes tencere kapak oluyor...

16. 11 Mayıs 2009
  17. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Boşver arkadaşım, kompleksi sevgisinden büyükse bırak gitsin..

18. 11 Mayıs 2009
  19. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kendine güveni olmayan bir erkekten kimseye hayır gelmez ..hayatı paylaşacağı sanssızda sen değilmişsin işte bunun farkına vardığın an dünya cennet diyeceksin..