duphaston ilacı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve bitirici tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : bitirici
  1. bitirici

bitirici Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar,
    arkadaşlar doktorum baha duphaston isimli ilacı verdi. günde iki tablet şeklinde kullandım ilaç biteli 10 gün oldu ama ben hala adet görmedim. bu ilacı kullanan varmı. kullanan arkadaşlar ilac bittikten kaç gün sonra adet gördünüz.
    hoşçakalın

2. 5 Mart 2009
  3. sumos23

sumos23 her birşeyimm sensin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşım bende o ilacı kullanıyorum ama benim yarın bitiyor inş zaten o anladığım kadarıyla bebek için çok önemli bi ilaç çünkü düşük engellenmesi için bütün hamilelere veriliyomuş canım hamiş olabilrsin inş eğer istiyosan hamişsindir çünkü bende o ilacı kullanıyorum ve bebek çok istiyorum :KK46:

4. 5 Mart 2009
  5. guloylom

guloylom Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    bende adet düzensizliği ve bebek için doktora gitmiştim. bana klomen ve duphaston adlı ilacı verdi.
    ilk ay içtim adet gördüm. ilaçlar bittikten birkaç gün sonra oldu. şimdi tekrar aynı ilaçları alıyorum. bu ilaçlar yumurta çatlatma ilacıymış. inşallah bu ay hamile kalırım.

6. 5 Mart 2009
  7. guloylom

guloylom Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada karın bölgesinde huzursuzluk ve baş dönmesi yapıyor. bende böyle oldu.

8. 5 Mart 2009
  9. hatice35

hatice35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bende 2 aydır adet olamıyorum hormon testi yaptırdım gebelik yok başka bir sorunda yok ama halendaha adet olamadımdktor banada duphaston adlı ilaçı verdi ama halen daha adet olmadım .....

10. 6 Mart 2009
  11. guloylom

guloylom Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim doktorum duphaston ilacından önce farlutal adlı ilacı verdi.adet söktürücü. onu içince adet gördüm. adetin 3.günü klomene (5 gün içiliyor) 14. günüde duphastona başladım(oda 5 gün) . arkasından yine adet gördüm. şimdi tekrar ilaçlara başladım. bu ilaçlar hem adet düzenleyici hemde gebeliğe hazırlık için. yumurtaları çatlatıyor. iki ilacın arasındaki 5 gün hamile kalmak için ideal zaman.

12. 6 Mart 2009
  13. bitirici

bitirici Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim normalde adetlerim hiç sekmezdi şubat 4 de olmam gerekiyordu lekelenme tarzında akıntım olmaya başladı ve 7 şubatta bir gün süren bir kanamam oldu. adet bitti düşüncesi ile eşimle ilişkide bulunduk kanamam yine oldu. korktum gebelik baktırdık yoktu kanda idrarda. dr. bana bu ilacı verdi bu yüzden. memelerim şu anda öyle şişlerki dokunamıyorum sizlerde de oluyor muydu bu ilacı kullanırken .. sevgiyle kalın

14. 6 Mart 2009
  15. xoxzlem147

xoxzlem147 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben de geçen ay duo,phaston kullandım ve 13 yada 14.günde adet oldum. doktor normal olduğunu söylemişti. bende de aşırı derecede şişkinlikler oldu göğüslerim de çok kötü şişti ve ağrıdı. doktor 3 haftaya kadar adet olamamanın normal olduğunu söylemişti onun için meraklanmayın arkadaşlar. 3 hafta olmazsanız hamile olma ihtimali çok yüksekmiş bu arada.

16. 7 Mart 2009
  17. ulkuu1978

ulkuu1978 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim oncelikle gecmis olsun bende 2 aydir adet olmuyordum bu ay 10 gun duphashon kullandim 1 hafta oldu ilac bitti ve bugun adet oldum merak etme 1 haftaya kadar olursun

18. 7 Mart 2009
  19. yelmisir197835

yelmisir197835 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşım yazını yeni okudum.bende ilaçı kullananlardanım benim ilk ay ilaçın bitiminden yedi gün sonra gelmişti. bu ay dördüncü günü geldi. bendede gögüste şişlik baş dönmesi hatta mide bulantısı yapmıştı.bence ilaç çok güvenli ama bir iki hafta bekle istersen sonra dr git.hoşçakal