Durmadan kaşınıyorum

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve EU2 tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

hanımlar uzun zamandır garip bir şekilde kaşıntı sorunum var ama öyle böyle değil allerji ilacı kullandım bir müddet çikolata falan bilirsiniz allerji yapıyor sonuçta ben de onları çok yiyorum diye ama anladım ki alakası yok çünkü artık o tip şeyleri de yemiyorum ilaç da kullandım ama bir şey değişmedi ellerim kollarım bacaklarım felaket kaşınıyor geçenlerde bir ortamda ben yine kaşınınca ordakilerden biri doktora görün kötü bişey de olabilir dedi açıkçası bende bayağı korktum
    sizce sebebi ne olabilir?

2. 9 Eylül 2008
  3. Elis

Elis Guest

bencede doktora git .....sonradan daha uzulecegin seyler olmasin.....gecmis olsun bu arada ....bilirim bu sorunu benim kizimdada vardi ,,dogdugundan beri mesela kizim her sampuani kulllanamaz ozel sampuan kullanmasi gerekiyo,,camasir yumusaticisi kullanmiyorum ,bide doktoru hormollu krem verdi onunla biraz rahatladi ama sen yinede bi gorun derim doktora....acil sifalar dilerim...a.s.

4. 9 Eylül 2008
  5. EU2

EU2 Guest

teşekkür ederim Allah tüm bekleyenlere şifa versin kızınızda ne var tam olarak?

6. 9 Eylül 2008
  7. D e r i n s u

D e r i n s u Elinebelinedilinesahipol. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba öncelikle gecmis olsun.Benim oglumdada cilek yedimi yüzünü kasirdi.Allerji testi yaptirdik.Sizde yaptirin.Kasintinin neye karsi hassasiyet gösterdiginizi anlarsiniz.Egzema,sedef,mantar,günes,gida,polen,hayvan tüyü gibi faktörlerden deriniz hassasiyet gösterip kasinma yapiyor olabilir.

8. 9 Eylül 2008
  9. Elis

Elis Guest

egzama dedi doktor...iste boyle kasinmaya baslayinca vazelinparafinne diye bi krem var onu suruyorum.....bide hormonlu kremi var ....oyle idare ediyoruz iste....:1hug:

10. 9 Eylül 2008
  11. serbet

serbet herkesi seviyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

arkadaşım bendede var ya bu kaşıntılar yele sabah kalktıgımda daha çok oluyo öle böle degil kaşıdıgım yerde kabarıyo kaşınıyoda kaşınıyo daha sonra hatta kaşımaktan kanattıgım bile oluyo arkadaşım biz doktora görünmek zorundayız inş başka sorunlar yaşamayız inş kötü bişiyemiz yoktur.Şeniz

12. 9 Eylül 2008
  13. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm aynısı bendede vardı tahlıller yaptırdım aylarca bulamadılar sonra oğrendım kı kurdesen mısım doktoro gıt mutlaka
    parmak araların ve gobegın asırı kasınıyosada uyuz olmus olabılırsın.

14. 9 Eylül 2008
  15. EU2

EU2 Guest

inşallah ablacığım inşallah benim gözümü çok korkuttular kanınla alakalıdır şudur budur diye o kadar korktum ki zaten kan değerlerim de düşüktü en son geçen yaz tahlil vermiştim aklıma bir sürü şey geldi vallahi

16. 12 Eylül 2008
  17. karman

karman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.508
    Ödül Puanları:
    123
    banyo yaptiktan sonra daha siddetli oluyomu kasintin? Benimde vucudumun heryerinde ozellikle banyodan sonra inanilmaz bir kasinti oluyor ardindanda kuruluk oluyor dr gittigimde ise sampuan,sabun kasintini arttirir dedi. simdi excipial lipo diye bir krem ve alerji hapi verdi.hapi icip banyoya giriyorum cikincada hafif islak tene kremi uyguluyorum her banyoda biraz zor oluyo ama boylelikle cektigim kasintidan kurtuluyorum.

18. 12 Eylül 2008
  19. EU2

EU2 Guest

hayır banyo sonrası falan öyle şikayetlerim yok kızarıklık falan da olmuyo sadece felaket kaşınıyor nerdeyse hiç durmuyo diyebilirim