durulanmayan ürünler hakkında

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve panika tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : panika
  1. panika

panika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 1 hafta önce saçımı boyattım istediğim renk oldu ama açılma olduğu için saçım mahvoldu çok uzundu baya kestirdim yanık kalmadı ama saçın genel kalitesi düştü çok kuru tüy tüy oldu sanki. şampuan ve saç kremim elseve arı sütlü olandan onlardan memnunum. lorealin pembe saç maskesi de var ama düzenli kullanmıyorum. ben banyo sonrası bi ürün istiyorum çünkü saçım zor taranıyor ve kötü görünüyor. kuaför lorealin serumunu önerdi tabi ama bilmiyorum, siz ne önerirsiniz?

2. 20 Mayıs 2010
  3. meditasyoncu

meditasyoncu Afet-i Devran Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle gliss in durulanmayan sıvı saç kremini öneririm.ıslak kuru fark etmez her zaman kullanabilirsin saçına.ben pembe olanını kullanıyorum hem yumuşacık yapıyo hem de kolay taramamı sağlıyo.resmini de ekledim bakarsın canım.

Ekli Dosyalar:

4. 21 Mayıs 2010
  5. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    durulanmayan ürünler diplere gelmeyecek yoksa yaglanma saçta agırlaşmaya neden oluyor

6. 23 Mayıs 2010
  7. EsmeR_yaRimM

EsmeR_yaRimM aCemi aŞık.. =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bunu ve mavı suyu kullanmıorm gliss gercekten işe yarıor kullanmımı kolay bu yuzden sevıorm kokusuda cok hoş..

8. 5 Haziran 2010
  9. panika

panika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gliss aldım bende:) ama sarı, pembesini görmedim. yarısını bitirdim bile saçlarım okadar kuru ki:KK43:

10. 5 Haziran 2010
  11. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    mavi su aldım bende...gliss alıcaktım sarısı kalammış pembe olanı vardı kötü kokuyodu almadım...mavi su denen şey ne güzel kokuyomuş yahu:) bakalım bunu bitireyim glissi alıcam ..içimde kaldı:))