Durumum çok karışık lütfen fikirlerinizi bekliyorum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve barbie35 tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : barbie35
  1. barbie35

barbie35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok kötü durumdayım fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevineceğim.....durumum bayağı karışık...

14 temmuzda adet olmuştum, bundan 14 gün sonra yani 27 temmuzda korunmasız ilişkim oldu ilişkiden 14 saat sonra norlevo kullandım. 5 ağustosta ise bayağı adet gibi kanamam oldu ama normalde adetin 10-11 ağustos gibi olması gerekiyodu. erken oldu. ilacın yan etkisi mi yoksa gerçekten adet mi anlayamadım. adet kanamasıdır diye doğum kontrol hapına başladım.

5 gün sürdü ama gerçekten baya adet gibiydi kahverengi falan değildi bildgğimiz adetti yani. sonra içim yeni de rahat etmedi 9 ağustosta, bu da ilişkiden yaklaşık 14 gün sonra oluyo kanda gebelik baktırdım negatif çıktı.doğum konkrol hapına da devam ediyorum ama sanki hamilelik belirtileri var. yorgunluk, halsizlik, göğüslerde hassasiyet....dün de yine rahat edemedim predictor aldım test yaptım yine negatif çıktı ama hala içim rahat değil. acaba doğum kontrol hapı negatif sonuç verdiriyo olabilir mi? eğer hamileysem 6 haftalık falan olur ki doğurmam imkansız 9 hafta olmadan aldırmam gerekiyor...

hemen doktora mı gitmeliyim? fikirlerinizi ve tecrübeleriniz bekliyorum...:kedi:

2. 22 Ağustos 2010
  3. aysegulyildiz

aysegulyildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba barbie35,

norlevo kullananlarda genellikle normal adet tarihinden daha önce kanama görülüyo, geri çekilme kanaması deniyor buna, normal adet kanamasına benzemesinde bi sorun yok bence...hamile olduğunu hiç sanmıyroum, hele ki iki kere negatif çıkan test sonucundan sonra..bence için rahat olsun, hayatına devam et:)

4. 22 Ağustos 2010
  5. ferhatt

ferhatt bebeğim melek oldu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    yaşadığın belirtilerde haptandır

6. 22 Ağustos 2010
  7. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.605
    Ödül Puanları:
    238
    bunlar normal.

8. 22 Ağustos 2010
  9. barbie35

barbie35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl yani geri çekilme kanaması? normal adet olmadım mı ben yaniii????eyvahedigeldismile

iyi de ben adet oldum diye doğum kontrol hapına başladım ve hap alıyorum diye korunmasız ilişkiye de girdim...bu ay mı hamile olabilirim o zamannn :sinifsinif:

10. 22 Ağustos 2010
  11. aysegulyildiz

aysegulyildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bişey olmaaaaz, telaşlanma hemen:) adet kanaması gibi olmuş söylediğine göre, senin durumunda olup da internet üzerinden doktora danışan birisini buldum internetten, onun da norlevo kkullandıktan sonra normal adet gününden baya önce olmuş kanaması ama adet kanaması gibiymiş ve 4-5 gün sürmüş. Doktor da bu tarihi adet kanaması olarak kabul etmesi gerektiğini söylemiş ona. İçin rahat olsun yani :)

12. 22 Ağustos 2010
  13. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
  14. 24 Ağustos 2010
  15. barbie35

barbie35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de doktora görünmek isterim ama şu an çalışmıyorum sosyal güvencem de yok doktora verecek param da :gitme:

o yüzden telaşlıyım bilgi edinmeye çalışıyorum

16. 24 Ağustos 2010
  17. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    eczaneden test alın sizde,içiniz rahatlar yerimseniben