Düşman olsa bunu yapmaz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ZeHrAcIk tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ZeHrAcIk
  1. ZeHrAcIk

ZeHrAcIk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar dün gece inaninlaz bisey oldu
    ben 15aydir evliyim ve düsmanadan öte biri var esimle aramizi bozmaya calisiyor
    dün gece esim calisiyorken tanimadigi bi numaradan bi mesaj gelmis mesajda ortalama sunlar yaziyordu
    erkelerin yüz karasi kahpe karindan memnunmusun (afedersiniz arkadaslar) ben deldim sen nikahladin kim oldugumu zamani gelince ögreneceksin karinla neler yasadigimi tek tek yazicam boynuzlarini takiliyormu...
    böyle biseyi insanain düsmani olsa yapmaz onu yazan bir erkek degil eminim cünkü ben esimden önce kimseyi öpmedim bile:1no2: aramizi birileri bozmaya calisiyor kafayi yicem ya ben kimseye bi kötülük yapmadim neden ugrasiyorlar benimle kimseye anlatamadim sizlerle paylasmak istedimsenağlama

2. 8 Ağustos 2008
  3. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım gidin mahkemeye verin.

Telefon kayıtlarınız incelensin,o kişinin kim olduğu çıksın meydana.

Bunlar çok ağır ithamlar ya...

Bu tür iddaalarla kimsenin sizin huzurunuzu bozmaya hakkı yok.

4. 8 Ağustos 2008
  5. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim niye takiyosun kafana belliki dedigin gibi birisi aranizi bozmaya calisiyor aldirma bosver senin vicdanin rahatsa ve esinde sana güveniyorsa sorun yok takma kafana böyle seyleri allah kötülere firsat vermesin

6. 8 Ağustos 2008
  7. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu ne ya kabus gibi. umarım olay çözülür, Allah insanı kuru iftiradan saklasın çok kötü bişi. bana gelse bu msj kocam delirir valla. bende deliririm. msjı sakın silmeyin, savcılığa suç duyurusunda bulunun. aradınız mı numarayı, belki yanlış kişiye atmıştır diycem ama .....????????????????????

8. 8 Ağustos 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımcım takmamak mümkün mü ya...neler yazılmış

10. 8 Ağustos 2008
  11. Pamuk

Pamuk Guest

yanlış numaraya gönderilmiş olabilir mesaj neden üzerine alınıyorsun ki... tek yapman gereken ki umarım eşinle ilk konuştuğunuzda yapmışsındır bunu, bu mesajı eşine göstermek... sakın saklamak gibi bi hataya düşme, bişey mi var da sakladı diye kurt düşer adamın içine sonra ayıkla pirincin taşını...

12. 8 Ağustos 2008
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sizin yerinizde olsam direk gider savcılığa veririm numarayı. eşinde inanmamışsa bu yazılanlara hiç vakit kaybetmeyin. bu ne terbiyesizliktir yaaa.

14. 8 Ağustos 2008
  15. ZeHrAcIk

ZeHrAcIk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    emim cok sükür onlara inanmadi bana güveniyor numaranin kime ayit oldugunu ögrenmeye calistim ama kayitli olmadigi icin ögrenemiyorum kim oldugunu bilmek istiyorum böyle bisey olabilirmi ya insan allahtan korkmazmi esim ya inansaydi ne olacakti
    esimde bende birinden süpheleniyxoruz ama gercekten oysa esimin basi belaya girer ne yapicam ben ya kim o serefsiz allahtan korkmaz kimm

16. 8 Ağustos 2008
  17. Pamuk

Pamuk Guest

savcılığa başvurmaktan başka çareniz yok, ama savcılığa başvurmak için mesajın elinizde olması gerekiyor, silmeyin sakın mesajı

18. 8 Ağustos 2008
  19. ZeHrAcIk

ZeHrAcIk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    silmedik daha yazacagini söylüyor mesajda ama kim oldugunu arastirdim kayitli olmadigi icin nereye bas vurursak vuralim ögrenemeyiz telefonu dünden beri hic acmadi ariyorum ama kapali