Düşük bel pantolon yüzünden oluşan çöküntü

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve kokoshatun tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

25 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kokoshatun
  1. kokoshatun

kokoshatun Guest

kıslar eğer düşük bel giyiyorsanız belinizi çok sıkmasın yoksa bir müddet sonra kotunuzun durduğu yerde bi çöküntü olusuyor benim çok güzel bi fiziğim vardı kum saati gibiydi ama o düşük belden dolayı sadece bel kıvrımım yok artık sürekli düşük giydiğim için orda bi çöküntü oluştu ve ne kadar zayıf olursanız olun yan simitler diye adlandırılan yerleriniz varmış gibi oluyor dar elbise giydiğinizde çok belli oluyor sanki çamaşırınız çok dar orayı şıkmış gibi duruyor napıcam ben?senağlama

2. 25 Şubat 2009
  3. nur_elnur

nur_elnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm buna yapcak bişşey yokki aynısı bende var senelerdir ne yaptımsa gitmediler muhteşem vücudumu mahvettim bende rezil ettim hatta :KK43:

4. 25 Şubat 2009
  5. kokoshatun

kokoshatun Guest

benimde çok güzeldi fiziğim acaba yüksek belli dar korse gibi çamaşırlar giysek gider mi?

6. 25 Şubat 2009
  7. nur_elnur

nur_elnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla bak ben bunu hiç denemedim ama senelerin birikimi bir anda kaybolup gidermi acaba ama akla ve mantığada aykırı gelmiyor aslında düşük bel çıkıntı yaratıyorsa dar bir korsede düzeltebilir belki denemek lazım.. ama ben gebeyim doğumumada daha 2 ay var :KK43:( sen denesen ve bana sonucu söylesen olmazmı :))

8. 25 Şubat 2009
  9. Deryacxixk

Deryacxixk ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sürekli giymiyorum ben
    Zaten dar düşük belli pantolanları sevmiyorum kasıklarımda ağrı yapıyor
    Bol düşük bel giymeyi tercik ediyorum yavda yüksek bel
    Uyardığın için teşekkürler belki sporla düzeltebilirsin canım
    Zaman alır ama sabretmen lazım
    Vücudunu yeni baştan şekillendirmen lazım

10. 25 Şubat 2009
  11. aybur34

aybur34 Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende küçüklüğümden beri düşük bel mağduruyum annem pijamamı göbeğimin üstüne doğru çekerdi ben indirirdim şimdide göbek ve yan karın yağlarım var iğrenç bir görüntü oluştu bende hala yüksek bel giyemiyom eteklerim bile göbek altı olmalı ama alışmam lazım yüksek bele

12. 25 Şubat 2009
  13. kokoshatun

kokoshatun Guest

tmm cnm ben denerim haber ederim sana=) ay kıyamam sağlıklı doğar inş bebeğin. sporla yok edemem galiba...

14. 25 Şubat 2009
  15. nur_elnur

nur_elnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi haberlerini bekliyorum o zaman sen benim kobayım oldun :) teşekkür ederim canım inşallah sağlıkla rabbim tüm isteyenlere nasip etsin darısı sana diyelim.. bak ben bir ara günde 50+50 yüz kez bacaklarımı kapatıp ayakta sağ elli sola elli kez baskıyapardım eğilirdim yan yağların üğzerine yani aslında düzenli yapınca farketmiyor değil ama inceldiğindede bırakmamak gerekiyor bıraktığında tekrar çıkıveriyorlar..
    hattaa annem öğretmişti bunu bana zorla yaptırıyoduki düzelsin diye (annem sevmez öle azıcık bile olsa fazla kilo işi gücü benleydi annemin ) hatta arada zayıfladığımı oda fark ediyordu hatta az kilo alınca anlardı bıraktığımı dahada çok kızardı sende en az bir ay bir dene istersen ama yan yağa doğru tam yat olurmu

16. 25 Şubat 2009
  17. kokoshatun

kokoshatun Guest

tmm cnm denerim tşk ederim=) amin cnm aminnn=) ayy benim annemde kilo seviyor balık etli ol diyo zayıfladığım zaman kızıyor ama o yanlara o da sinir oluyor bozdun güzelim fiziğini diye=( doğumdan sonra sende sıkı bi spora başlarsın cnm fısıtık gibi bi anne olursun inş:nazar:

18. 25 Şubat 2009
  19. nur_elnur

nur_elnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım benim ağzın bal yesin inşallah ... bal akıyor ağzından vericem merak etme ben azimli insanım :) korsede denicez bulcaz bi çare :) ben böyle anlatıyorum ya aslında ben gebeliğime göre çok zayıfım biliyomusun ama duyan şişman kadın zannedecek beni ama ben sıffır beden olmak istiyorummm:)
    hadi bakalım bol şans sana