düşük belirtileri nelerdir?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mermer tarafından 31 Aralık 2007 başlatılmıştır.

31 Aralık 2007
    Konu Sahibi : mermer
  1. mermer

mermer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, ben nerdeyse 4 haftalık hamileyim, hamile olduğumu erken öğrendim. özellikle bugün kasıklarımda, karnımda hafif ağrılar oluyor. Doktor normal rahmin büyümeye başladığı için olur dedi, ama bugün biraz daha fazla ağrı var. Ne yapmalıyım, endişeleniyorum. Çalıştığım içinde oturup dinlenemiyorum pek.düşük tehlikesi olabilirmi, nolur cevap verin...

2. 31 Aralık 2007
  3. 19KasimBhr

19KasimBhr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım doktorunun dediği gibi rahmin büyüdüğü için olabilir lekelenme tarzında kanaman gelmediği sürece düşük değildir.Sen gönlünü ferah tut tebrikler:)

4. 31 Aralık 2007
  5. aysegul25

aysegul25 Guest

canım evet baharın dediği gibi. Kanama yoksa için rahat olsun. Kese büyüdüğü için kasılmalar ve kramp oluyordur. Bu arada hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin :)

6. 31 Aralık 2007
  7. mermer

mermer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok Teşekkür Ederim Arkadaşlar, Allah Razi Olsun... Inş. Bişi Olmaz Bebeğime Dua Edin.. Rabbim Herkesin Bebeğini Korusun.

8. 31 Aralık 2007
  9. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI SIZSIZ HAYAT OLMAZ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler rahim buyuyor evet bende de olmustu ilk zamanlar bazen hala oluyor normal bi sey bu bak dorduncu ayima da az kalmis hayirlisi olsun herseyin canim

10. 31 Aralık 2007
  11. sherry456

sherry456 Guest

bunlara kafanı takma kanaman yoksa.bende de ilk zamanlarda oluyodu kasılma, ağrı ama zamanla azalıyo.hafif hafif bazen oluyo.allah inşallah hepimizinkini tamamına erdirsin.

12. 31 Aralık 2007
  13. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca regl gunune yakın gunlerde bı ıkı damla kanama olursada korkma. bebek yerleşirken olurmus. Allah saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah

14. 7 Ocak 2008
  15. EU2

EU2 Guest

kızlar benim bir sorum var kokulu kahve li akıntı düşük sebebimidir sizce..çok korkuyorum yardım cı olursanız sevinirim

16. 7 Ocak 2008
  17. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorla Irtibate Geçin.düşük Tehlikesi Olabilir.doktorunuz Hafife Aliyorsa Başka Doktora Gidin.

18. 7 Ocak 2008
  19. EU2

EU2 Guest

doktoorumla görüştüm progestan kullanmamı söledi çok fazla ağrın veya kanaman olursa görüşelim dedi...bende beklemedeyim.....