Düşük+kürtajdan sonra regl olmadan hamile kalan varmı?acil yardım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve aykara2 tarafından 24 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : aykara2
  1. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar düşük+kürtajdan sonra regl olmadan hamile kalan varmı?ben 10 temmuzda 6 haftalık bebeğimi düşürdüm.ilk hamileliğimdi.içerde parça kaldığı için kürtaj oldum.doktorum bir adet gör devam et dedi.yaşın küçük değil bekleme dedi.bu arada 31 yaşındayım.biz dün yanlşlıkla korunmasız ilişkiye girdik.ve yumurtlama günümdü.ben bu ay hamile kalırsam yine üşük yaparmıyım?lütfen yardım edin.bu şekilde hamile kalıp sağlıklı doğum yapan varmı?

2. 24 Temmuz 2008
  3. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yakınlarınızdan yaşayanda olabilir.sadece akıbeini bilip kendimi ona göre hazırlamak istiyorum.hayat ne ilginç.1yıl olsun diye uğraştım.şimdide olmaın diye uğraşıyorum.evendikten sonra hiç konmadığımz için,korunmayı beceremedik:)güleyimmi ağlayayımmı bilemiyorum.

4. 24 Temmuz 2008
  5. ayfoxsxxsx

ayfoxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende26yaşındaym düşüğümden sonra kürtaj oldum bende.ve 45gün sonra adet olamayınca dr gittim hamile kalmışım düşük sonrası en az 1 adet görmen lazım rahim çok hassas oluyomuş yeni bir hamileliği taşıyamaz denildi ve ölede oldu 2. bebeğimide kaybettim maalesef .çok şükür 3. gebeliğim sorunsuz devam ediyor .sende dikkat şüpheleniyosan dr git ve tahlil yaptır.hamile değilsen yeni hamilelik için 2-3 ay bekle derim ben geçmiş olsun canım.

6. 24 Temmuz 2008
  7. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki 3. gebeliğin ne dar sonra oldu?ben bu durumda ne yapabilirimki?daha dün oldu ilişki.

8. 24 Temmuz 2008
  9. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hiç olumlu örnek yokmu?olumlu düşünmek istiyorum.gerçekten bilmek istiyorum.olumsuzda olsa yazın lütfen.

10. 24 Temmuz 2008
  11. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benim bir arkadaşım düşükten hemen sonra adet görmeden hamile kaldı. oğlu şimdi 2 yaşında. olumlu düşün.a.s.

12. 25 Temmuz 2008
  13. yenigxuxn

yenigxuxn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm artık olan olmuş.gönlünü ferah tut inşallah hakkında hayırlısı olur.bu dünyada yiyecek ekmeği varsa sağlıklı bi şekilde doğar zaten.9 ay 1 sene bekleyipte hamile kalan arkadaşlarda var onların 2. düşükte sonuçlanmış.yani neyin ne olacağı belli olmaz.umudunu kaybetme.bende geçen hafta 10 haftalık bebeğimi kaybettim.düşük ve sonrasında da kürtaj oldum.benim yaşımda 29 dr o yüzden 3 ay yeterli dedi.herşeyin hayırlısı.yüce rabbim sana da bana da ne kadar anne olmak isteyen varsa hepimizin gönlüne göre versin inşallah:KK46:

14. 25 Temmuz 2008
  15. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yenigün desteğin için çok teşekkür ederim.çok geçmiş olsun.Allah gönlüne göre versin canım

16. 24 Nisan 2009
  17. esterya

esterya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar sanırım bu forum a kimse girmiyor artik
    fakat ben gercekten merak ettim aykara 2 naptın hamile kaldınmı

18. 29 Temmuz 2009
  19. denizz2

denizz2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar lütfen cvp yazın kürdaş olmadan düşük yaparsam hemen gebe kalabilirmiyim şuan düşük yapıyorum kanamam var

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.