Düşük olabilir korkusu ne zaman bitiyor?

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve vertigo tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhabalar ben tüp bebek tedavisiyle şu an 8 haftalık hamileyim dikkat etme sürecim transferle birlikte başladı hala devam .eşim sağolsun tabak kaldırtmıyor bana hala.dün kahverengi lekelenme tarzı bişey oldu apar topar gitiik çok şükür bir sıkıntı yok dinlen dedi dr.bir de ben uzun süredir anti deprean kullanan bir obsesif kompulsif hastasıyım tabiki şu anda içmiyorum ama evde kalmak düşüncesi beni boğuyor öğretmenim ben ve sanki okulda kendimi daha az dinliyorum gibi yanibu dikkat etmenein sınırı ne arkadaşlarne zaman kadar sürecek?

2. 15 Ekim 2010
  3. erenhava

erenhava Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    gozunaydın canım çok dıkkat et kendıne 14.haftadan sonra normalde tehlıke azalıyor.bende de duşuk tehlıkesı vardınılk bebgım 3 aylık karnımda ölmüştü.şimdı drum normal hamılelere gore daha çok dıkkat etcez dedı sık sık kontrollere gttım ve çok dıkkat ettım en son 13+4 te gttım herşey mukemmel artık korkma dedı.ıstırahat et cınsel ılışkı yasak egzersız yask bana hala.

Son düzenleme: 15 Ekim 2010
  4. 15 Ekim 2010
  5. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çok asğolarkadaşım biraz zor bulduk biz bebeklerimiz biraz daha fazla dikkat etcez artık ama okula gidip drese gitmenin bir sakıncası olaz herhalde tabi sinirlenmemek şartıyla o da okulda pek mümkün değilama dediğim gibi evde durunca daha kötü hissediyorum ben sen sürekli yattınmı 14. haftaya kadar

6. 15 Ekim 2010
  7. erenhava

erenhava Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sınırlenmemeye çalış ıdare etcen canım bı sure.hayır yatmadım kendımı yormamaya çalıştım iş felan yapma agır kaldırma yeter.saglıklı hamılelıkler gecırırsın ınş bışeycıkte olmaz onemlı olan pskılojın duzgun olsun canım

8. 15 Ekim 2010
  9. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm doktorun dinlen diyorsa dinlen... benim ilk bebeğim kanımda mikropdan düşmesine rağmen ben hala yatıyorum 3 gündür oturmaya başladım...o bile yasaktı...14. haftdan sonra biraz daha rahatlıcam mesela.. ve sakın stres yapma..benim rahmim kasıldığı için yani bişeye üzüldüm o yüzden lekem geldi... cnm dikkat et..az bi zaman...zaman geçiyo... yat dinlen.tek kalmamaya çalış...

10. 16 Ekim 2010
  11. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadşalr elimden geldiği kadar dinlenmeye çalışıyorum .ALLAH eşimden razı olsun hiçbişey yaptırmıyor bana sadece o okula gitme dyor ama ben evde daha kötü hissediyorum en azından orda kafam dağılıyor biraz işte okul ev arasında mekik dokyurum ama çok karmaşık duygular içindeyim sizde de böyle olmuşmuydu

12. 16 Ekim 2010
  13. bebekpoyraz

bebekpoyraz evli mutlu çocuklu :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    canım ya bendede var koyu sarı leke fazla degıl ama sorun olurmu ılk bebegım cok korkuyorum

14. 16 Ekim 2010
  15. bebekpoyraz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    :KK46::KK46:cok korkoyorum bır bılgısı olan yokmu :KK43:

16. 16 Ekim 2010
  17. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım lekenin miktarı da çok önemli ben de çok az kahverengi lekelnme olmuştu kaçıncı haftandasın sen mutlaka dru ara ve danış

18. 16 Ekim 2010
  19. bebekpoyraz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    eyvahedigeldismiledaha yenı gebelık testı yaptrdım en fazla tahmınımce 4 yada 4.5 haftalıktır koku yok ama sarımtrak koyu hafıf bır leke anlamadım cok korkuyorum