Düşük Oldukdan Ne Zaman Sonra Yeniden Hamile Kaldınız???

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Missy tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Missy
  1. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Düşük yapan arkadaşlar nekadar zaman sonra yeniden hamile kaldınız. dok bana biraz daha beklememi önerdi ve ben sabırsızlıkmı yapıyorum bilmiyorum ama sanki yeniden hamile kalmıyaccakmışım gibi geliyor bana yani kafam karışık sitres oldum. Beklesemmi yoksa başka bir dok doramı gitsem offfff:çok üzgünüm:
    Tecrübelerinizi yazar bana yardımcı olursanız çok sevinicem...a.s.

2. 23 Temmuz 2008
  3. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 4aylık hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı.ardından ameliyat oldum ve doktorum bana 6.ay gibi bi zaman zarfında tekrar hamileliği düşünmememi söylemişti.ama ben sabırsız olduğum için 5.ayımda hemen kalmıştım.su an hamileğim cok şükür

4. 23 Temmuz 2008
  5. funda72

funda72 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende yeni kaybettim bebişimi.kürtaj oldum.doktorum 4ay kesinlikle yasak dedi.rahim iyice kandini toparlamadan hamile kalmak yok dedi.korkumdan bekliycem ben.gene aynı üüntüyü yaşamak istemiyorum.bence acale etme bir kaç ay sabret canım.inşallah bebişlerimizi alırız kucağımıza

6. 23 Temmuz 2008
  7. cananca51

cananca51 Guest

canım ben 3 ay sonra kaldım.doktorum korunmama gerek olmadığını söyledi.benim bebeğim çok küçüktü kürtaj olmadım.doktorun beklemeni söylediyse bekle bence.inşallah bebişin tez zamanda gelir.

8. 23 Temmuz 2008
  9. Missy

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Bende kürtaj olmadım.. dok banada korunmana gerek yok dedi 3 ay önce düşük olmuştu. 2 ay olacak korunmayalı hamile değilim. Acaba bu süreç uzarmı yoksa hemen kalınırmı düşÜnmekden kafam karıştı...

10. 23 Temmuz 2008
  11. Missy

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Fundacım sendemi düşük yaptın çok geçmiş olsun çok şaşırdım canım..
    inş canım sağlıklı bebişlerimize kavuşuruz her geçen gün daha çok istiyorum kucağım dolsun... Öyle bir hal olduki artık hamile birini görünce gözlerim doluyor...:çok üzgünüm:

12. 23 Temmuz 2008
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yilbasinda 7 haftalikken düsük yaptim ve kurtaj oldum..dr um 3 ay korun dedi ben 4 ay korundum simdi tekrar hamileyim...zaten insanin kendini psikolojik olarak toparlamasi bayagi sürüyor...kolay degil sonucta canindan can gidiyor Allah kimseye yasatmasin...

14. 23 Temmuz 2008
  15. pretty women

pretty women Vazgeçmek Yook!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 9 temmuzda kürtaj oldum.p.tesi ilk kontrolüm vardı.dr.um korunmama gerek olmadığını söyledi.hemen kalırsamda bir risk olmadığını söyledi .

16. 24 Temmuz 2008
  17. aykara2

aykara2 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bir başlık açtım ama kimse cevap vermedi.bana yardımcı olurmusunuz?ben 10 temmuzda düşük yaptım ardındanda kürtaj oldum.doktorum bir adet dönemini geçirdikten sonra tekrar denemeye başlayabilirsin dedi.dün girdiğimiz ilişkide korunmasız girdik.ben daha bir adet geçirmedim.ve hesapladığımda dün benim yumurtlama günümdü.sizce hamile kalırmıyım?kalırsam yine düşük olurmu?aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.korkuyorum.yardım edin lütfen.

18. 13 Ağustos 2008
  19. gelgit

gelgit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba.bende 2 düşük yaptım.biri 1 sene arayla tekrar hamile kaldım ama oda düştü.biri 7 diğeri 12 haftalıktı.ilk düşükte en az 3 ikincide 6 ay bekle diyor doktorlar.yani bşey olmasına olmaz ama hepimiz kadınız ve beden bunun acısını ilerleyen yıllarda gösterir bedelini öderiz yani.ve duyduğum kadarıyla her düşük beyınde bir hasar bırakırmıs bi eczacı arkadaşım demişti.yani o yuzden bırakın en az 3 ay bekleyın vucut kendini toparlasın rahim yeni bebiş için kendini hazırlasın.tekrar gebe kalmama gibi durum söz konusu değil.ama düşüklerinizin sebebini araştırın derim.ben 2 düşüğümden sonra araştırttım ve şimdi hergun iğne vuruluyorum bebeişşim olana kadar vurulacakmısım doğana kadar yani ama hala gebe değilim.ve 2. bebek istediğimde tekrar aynı tedavi uygulanacak.yoksa düşükle sonuclanırmıs gene.beklemek zor gerçektn ama sabır arkaaşlar.bu vucuda iyi davranın.acısı cıkmasın bizden değilmi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.