düşük sonrası adet ne zaman görülür

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve Lova tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Lova
  1. Lova

Lova yâ Allah yâ Muhammed kuzularim size emanet. Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar 2 martta hamile kadığımı öğrendim ve bhcg 27 çıktığı için doktorum düşeceğini söyledi ve dediği gibii de oldu 5 martta kanamam başladı ve düşürdüm.7 gün süren adetim 10 dünden fazla sürdü.sonra kürtaja gerek olmadığını rahmin kendini temizlediğini ve temiz bir adet gördükten sonra hamile kalma çalışmalarına başlamam gerektiği söylendi.nisan 3 oldu ve normal şartlarda benim 2 gün sonra adet olmam lazım ama hiç bir belirti yok.düşükten dolayı düzensizleşmiş olabilir mi :KK43: BİDE sizce tekrar ne zaman hamile kalabilirim?) :KK43:((

2. 3 Nisan 2010
  3. Premete

Premete Mete ve Tolga'nın annesi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Geçmiş olsun. Ben de 11 şubatta 6 haftalık düşük yaptım. ılk adetimi 47 gün sonra yani 30 martta oldum. Düşükten sonra adet düzeni bozulabiliyormuş. Doktor bize korunmaya gerek yok ama ilk ay hamile kalman çok düşük bir ihtimal demişti. Korunmamamıza rağmen dediği gibi oldu. Zaten yumurtlama düzeni değiştiği için doğru günü tutturmak biraz zor oluyor. ılk adetten sonra kalmak daha kolaylaşıyormuş.

4. 6 Nisan 2010
  5. HUMEYRAA

HUMEYRAA Allahım beni ve onu koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 1 martta kürtaj oldum. bebeğim 10 haftalıktı ama kalp atışları yoktu.28 martta adet oldum

6. 7 Nisan 2010
  7. ecrin00

ecrin00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım bende aralık 9 da kürtaj oldum lekelenmeler 12 gün sürdü tam 40. gün adet gördüm malesef bizde çocuk doğurmuş gibi lohusalığı yaşıyoruz.bana doktor korunma dedi çok şükür ilk ayda yine hamileyim inşallah en yakın zamanda Allah sağlıklısını kucağına almayı nasip etsin

8. 9 Nisan 2010
  9. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    ılkınde 40 gun sonra adet olmustum
    ikıncı de yaklasık 18 gun sonra adet olmustum...

10. 9 Nisan 2010
  11. serpil12345

serpil12345 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bnde 20 martta kürtaj oldum günü bekliyorum bakalım ne zaman gelecek...

12. 10 Nisan 2010
  13. qwert

qwert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aynen canım bende 20 martta kürtaj oldum bende bekliyorum bakalım

14. 11 Nisan 2010
  15. Lova

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar kusura bakmayın soru sorduktan sonra bi türlü girme fırsatım olmadı.benim bu gün 41. gün ama hala ne adet kanaması var ne de adet belirtisi.doktorumu aradım dün bana bir hafta sarkabileceğini söyledi eğer hamile değilsen ve buna rağmen adet görmüyorsan adet söktürücü vericem dedi.sonrasında da klomen verecekmiş.Sizce bu gerekli mi klomen yani.çünki ben klomen falan kullanmadan hamile kaldım :S

16. 11 Nisan 2010
  17. Lova

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    saol canım inşallah.Ama bişi sorcam ben kürtaj olmadım kendiliğinden düştü bebek.Kimyasal gebelik diyorlar buna.Ben adetimden 1 hafta sonra kasıklarımda yanma şikayetiyle doktora gittiğimde yumurtaların çatlamış onun ağrısı sakın ilişkiye girme hamile kalırsın bu günlerde dedi.çünki o bir defa temiz adetten sonra hamile kalmamı önerdi bana.ve ben o ilişkiye girmedi diye sadece bi kaç gün korundum.ona rağmen tekrar hamile olabilirmiyimmm =( çok kötü ve de sancılı bi dönem bu ya.Hamilemiyim değilmiyim.Adet olacakmıyım olmayacakmıyım offff =((((

18. 11 Nisan 2010
  19. Lova

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    çok teşekkür ederim premete.sana da geçmiş olsun.söylediklerine göre benimm daha 6 günüm var o zaman.41. gün oldu bu gün.