düşük sonrası adet süresi? ve hamile olan var mı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nunuu tarafından 14 Kasım 2007 başlatılmıştır.

14 Kasım 2007
    Konu Sahibi : nunuu
  1. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Kızlar;
    Benim adetlerim 28 günde bir oluyordu.En son 12 Eylülde adet oldum.Fakat geçen 17 Ekimde düşük yaptım.Bu ay kçında adet olurum.Düşük sonrası adet geç gelebilirmiş.35 gün sonra da olabilirmiş.
    Birde düşükten sonraki aya adet görmeden hamile kalan var mı?
    Sağloun:nazar:

2. 14 Kasım 2007
  3. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    Slm Bende 3 Defa Düşük Yaptim Ve 28 Günde Bir Olurken 32 Ye çikti Normaldir Heralde Fakat Zaten Düşükten Sonra Enaz 15 Gün Ilişki Yasak Diyor Doktorlar Dinlemedinmi Yoksa :))

4. 14 Kasım 2007
  5. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Slm Hicran;

Evet erken düşük yaptm ve kendiliğinden düştü.Doktor 1 adetin geçsin dedi.Fakat düşük çok erken olduğu ve etkilenmediğim için 1 hafta ilişki olmasın dedi.Bi tanıdığımda düşük kanamasını adet gibi sayıp 10 gün sonrasında çalışmalara başlamış ve şimdi kızı var.Çok erken olduğu için düşük beklemeye gerek yok dediler.Ve bende artık Allahın izniyle sağlıklı bi bebeğim olsun istiyorum..

6. 14 Kasım 2007
  7. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    Ya Anlattiğin Kişi Hamile Kalmiş Olabilir Ama Unutmamalisinki Bu Tarz Olaylar şans Işi Gibi Bişii Bünyeler Ayni Değil Dediğin Olaya Benzer Bir Aysonra Hamile Kalan Tanidiğim Var Benimde Fakat Bünye Meselesi Işte Bende 4 Ay Ara Verdiğim Halde Düşük Yaptim

8. 14 Kasım 2007
  9. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    Umarim Kötü Bişey Yoktur Allah Hayirlisini Versin Canim

10. 14 Kasım 2007
  11. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende mayıs ayında bi düşük yaptım canım hamile kalmadan önce çok düzensiz olan adetlerim düzene girdi mayıs 7 de düşük yaptım haziran 7 de adet gördüm biz düşükten sonra 1 ay korunduk şimdi yine bebek istiyoruz ama yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyoruz çok etkilendik çünki...

12. 14 Kasım 2007
  13. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ti:nazar:witicim çoook sağol canım;

İnşallah ikimizde hayırlısı ile bebek sahibi oluruz.Allah herşeyin hayırlısını versin.Her isteyene bebek nasip etsin.
    Gerçekten de kolay değil.Ben pek anlayamadım gerçi.Düşük geç adet gibi oldu.Çok erkenmiş.Erken ve kendiliğinden bittiği için de doktor kendini hazır hissettiğinde bebek sahibi olabilirsiniz dedi.

Bye

14. 14 Kasım 2007
  15. xxyxixldxixzxx

xxyxixldxixzxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Nunucum bende düşük yaptım ve adetim tam 30 gün sonra gelmesi gereken günde geldi. Doktorumda adet tarihimin belli olması açısından 1 ay korunmamı önerdi. Ama bu ay adet olmadım. Adetim 10 gün gecikti. Tekrar gebemiyim yoksa düşükten kaynaklanan bir sorun mu var bende bilemiyorum.

16. 14 Kasım 2007
  17. R2D2

R2D2 Aklım sukut-u sever benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben 5 ekimde düşük yaptım aynı gün kürtaj oldum ama hala adet olmadım. Endişendim yarın doktora gidicem. Aslında daha önce kontrole gitmem gerek,yordu ama..

18. 14 Kasım 2007
  19. EU1

EU1 Guest

Selam nunuu kaç haftalıkken erken düşük oldu merak ettim.Benimde bugün aynı şey başıma geldi.ben şimdi düşünmüyorum. doktorlar kendileri söyledi .birisi korunmadan devam edebilirsin dedi.diğeride bebek istiyorsan 3,4 ay ara ver dedi.bencede biraz ara iyiolur.acele etme kötübirşey yaşamaktansa 2,3 ay geçolsun