düşük sonrası adet

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve beyz@ tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : beyz@
  1. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar bundan 2 ay önce burda sizlerle payalsmıstım hanmıle oldugumu ama malesef ocagın 17 sınde kaybettım bebegımı kalbı hıc atmadı 1 ayı gecti adet olmadım sizler nezaman adet olmustunuz bırde adet gormeden düsükten hemen sonra hamıle kalınırmı dr korun falan demedi

2. 20 Şubat 2009
  3. gelinck83

gelinck83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun.benimde başıma geldi aynı şeyler.ben kürtajdan 40 gün sonra adet olmuştum.hiç stres yapma kendine.kürtajda rahmi temizledikleri için geç olabiliyomuş adet.bence 3 ay geçsin.toparlansın rahmin hem senin içinde iyi olur.inan zaman herşeyin ilacı.bende kendimi çok kötü hissetmiştim ozamanlar.şuan iyiyim allaha şükür.bu herkesin başına geliyo.rabbim çaresiz dert vermesin yeterki.rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

4. 21 Şubat 2009
  5. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bende 6 haftalıkken biyokimyasal gebelik yaşadım 35 gün oldu ve hala adet olmadım. inşallah tez zamanda olur normal düzenimize döneriz. tabi benimde gönlüm adet olmadan kendi
    liğinde hamilelik oluşsun. inşallah öyle olur. ama genelde kürtajdan 30 veya 40 gün sonra adet olunur diyor doktorlar.:tomato:

6. 21 Şubat 2009
  7. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.322
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun.bende yakın zamanda düşük yaşadım daha adet olmadım.dr.muayenede yumurtalıkların oluşmaya başlamış bile dedi.bence hemen hamile kalmayı düşünme çünkü rahim kendini toparlaması lazımmış ben kimseyi dinlemedim ve hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı.şimdi akıllandım ara vermeye karar verdim.beklemek en doğrusu insan tekrar tekrar düşük yaşayınca inan daha çok yıpranıyor.geç olsun ama sağlıklısı olsun hepimiz için.rabbim gönlüne göre versin canım.

8. 22 Şubat 2009
  9. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    bende normalde 28 günde 1 olurum adet
    ama düşükten sonra 35 günü bulmuştu sanırım
    birkaç ay beklemek yeterli
    kürtajda ise en az 3 ay

ladycry bunu beğendi.
  10. 5 Mart 2009
  11. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gunaydın kızlar been halen adet olmadım hafif lekelenme oluyor ama adet deyıl neyapmam lazım dr gıtsemmi

12. 6 Mart 2009
  13. MeriSu

MeriSu Oh Papatya! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    40-45 gunden sonra adet olman gerekirdi lekelenmen varsa gelebilir bence biraz bekle...
    tekrar hamile kalma olasılığın olabilir mi?

14. 9 Mart 2009
  15. esraie

esraie Guest

düşükten sonra adet gecikmesi vaya adet düzensizliği olması mümkün.bunun için doktorunuza danışın

16. 20 Mart 2009
  17. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim de bu 40. gün halen adet olmadım sadece kaç gündür az az lekelenme oldu. bi de kramplar var sizinde mi böyle olmustu

18. 20 Mart 2009
  19. sevvi_n

sevvi_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben de aynı şeyleri yaşadım 40 de dr gittim hap verdi ve adetim 45 günde geldi kafaya takma