düşük sonrası ara kanama

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve GXUXLCEZA tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : GXUXLCEZA
  1. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hocam ben ekimin 1 inde en yüksek betahcg 54.4 olan ve degerim 0 landıktan sonra düşük yaptım ve kanamamın ilk günü çok aşırı ve sancılı oldu sonraki günler çok az olarak genelde lekelenme tarzında gelen 4 gün süren kanamam oldu şimdi ayın 18 i ve kahverengi lekelenme şeklinde akıntım oluyo ve sanki adet olucakmışım gibi bel ve hafif kasık agrım var.ara kanamam olabilirmi yada adetmi olucam bilgilendirirmisiniz.düşük sonrası bu olanlar normalmidir.cvbınızı bekliyorum teşekkürler.

2. 19 Ekim 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrar bHCG tahlili yaptırınız. Sonucuyla beraber doktorunuza muayene olunuz

4. 20 Ekim 2010
  5. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    neden beta hcg hocam benmim betam sıfırlandıktan sonra düşük oldu yani betam sıfırlandıktan 4 gün sonra kanamam başladı bi sorun olabilirmi drum şuanda burda olmadıgı için gidemiyorum.zaten daha bebek oluşmadan atıldıgını söylemişti drum yani sadece 54.4 e kadar yükselip düştügü için bebek tam oluşmamıştır dedi.içerde parça kalması imkansız dedi ayrıca ben kanamamın başladıgı ilk gün deriyi andıran işaret parmagı büyüklügünde sanki ortasından bölünmüş gibi kana bulanmış beyaz parça düşürdüm ve sonrasında lekelenme aradada kanama şeklinde geldi kanamam.drum atılan parçanın kalınlaşan rahim içi tabakası oldugunu yani bunu normal adet olarak kabul edecegimizi söyledi.sıfırlandıktan sonra kanama başladıgı için düşük kabulş edilmeyecegini söyledi.karkulacak bi durum olabilirmi yani beta hcg istemenizin sebebi nedir hocam

6. 20 Ekim 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorunuz olmasa bile onun yerine bakan biri vardır, bence ona gidip muayene olunuz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.