Düşük sonrası hamilelik

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve merveseyy tarafından 24 Ocak 2008 başlatılmıştır.

24 Ocak 2008
    Konu Sahibi : merveseyy
  1. merveseyy

merveseyy canım oğlum benimmmmm.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bana yardımcı olabaileceğiniz bir konu aslında değil mi?2 ay önce düşük yaptım ve çocuk düşünüyoruz yine.doktor kararsızlığım var.fisfisfis

2. 24 Ocak 2008
  3. EU1

EU1 Guest

mrb merve bende 2 ay once dusuk yaptım. bızde tekrar dusunuyoruz. sen kurtajmı olmustun yoksa kendılıgındenmı dustu. benımkı kendılıgınden dustu. cok kucuktu. dr kararsızlıgım var demıssın onu anlayamadım. burda bılgılerımızı paylasıp bırbırımıze destek olabılırız

4. 25 Ocak 2008
  5. KIXSX GXUXNEXSXXIX

KIXSX GXUXNEXSXXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    SLM ARKADAŞIM

BENİMDE İKİ DÜŞÜĞÜM VAR.İKİSİDE KÜRTAJLA SONUÇLANDI.ÖNCELİKLE ÜZERİNDEN STRESİNİ AT.RAHATLAYABİLECEĞİN ŞEYLERİ YAP.ÜZÜNTÜLÜ ORTAMLARA GİRME .BİRKAÇ AYLIĞINADA DOKTORA GİTME FİKRİNİ KAFANDAN AT DERİM. YALNIZ İRŞEY SORAYIM NORMAL YOLLAMI HAMİLE KALDIN YOKSA TEDAVİ SONUCUMU .:teselli:.

6. 10 Şubat 2008
  7. merveseyy

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben normal yolla düşürdüm.çok küçüktü.tam iki ayım doluyo.doktor 2 ay düşünmeyin demişti.doldu süre artık.hamileliğimde normal yollaydı.ama ne olursa olsun düşük bu yaa.canından can gidiyor.

8. 10 Şubat 2008
  9. merveseyy

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ekledim seni arkadaş listeme.kabul edersen sevinirim.

10. 10 Nisan 2008
  11. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de yaklaşık 1 ay önce düşük yaptım. kalp atışlarını göremedik ve doktorum boş gebelik olduğunu söyledi. 7 haftalıktı. kürtaj olmadım kendilinden düştü. yaklaşık 10 gün kanamam oldu. şu an hala adet olmadım. normalde zaten 33-35 günde bir adet oluyorum. düşükten sonra ilk adet 40-50 günü buluyormuş sanırım. doktorum bana korunmana gerek yok dedi. biz de korunmadık. kürtaj olduktan sonra sanırım birkaç ay korunmak gerekli diye biliyorum. zaten çok kolay hamile kalmamıştım, o yüzden beklemek istemedim.

12. 10 Nisan 2008
  13. kalimerom

kalimerom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bende bugün bebeğimi düşürdüm çok kötüydü.Doktora gittim bir müdahaleye gerek yok kendiliğinden düşecek dedi .Öylede oldu fakat yinede ben tedirginim.Tekrar gelde demedi ya vicutta bi parça kaldıysa diye korkuyorum sonradan büyük problemlere yol açarmı sizce?Bende en az iki ay düşünmüyorum şu psikolojiyi bi atlatayım.İnsan çok kötü oluyor.Bende 10 ay beklemiştim hamile kalabilmek için doğal yollarla olmuştu.Ama kaderde bebeğime kavuşmak yokmuş.

14. 10 Nisan 2008
  15. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    aman canım ne diyrsun sen öle öncelikle geçmiş olsun ama o doktorada teessüflerimi (kibar yoldan)bildiririm yaniii nedemek gelme yahuuu düşük yapıyorsun en az iki defa kontrole gitmen lazım bende düşü yaptım kanamam başladıktan sonra 5.gün kontrole gittim ayrıca bana bir ilaç vermişti rahimin kasılmasını ve kalan parçaları atmasını sağlıyormuş ve 10.gün tekrar gittim rahim temizlenmiş ve rahim duvarı normale dönüyor demişti adetimin zamanında olmazsa yine gel demişti üstelikkk bence ihmal etme ya başka doktora git yada doktorunu zorla tedirgin olduğunu kontrol edilirsen rahatlayacağını söyle

16. 10 Nisan 2008
  17. hazan61

hazan61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım, yazdıkların yaşadıklarımla aynı. bende geçen ay düşük yaptım. kendliğinden düştü. 10 günlük kanamayla. ben de hala adet olmadım. göğüslerim hassaslaştı biraz. hiç korunmadık. ne dersin yoksa yine mi hamişiz :içelim:

18. 11 Nisan 2008
  19. batxix

batxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar düşükten sonra doktor kontrollerinize mutlaka gidin ben de yaşadım bu acıyı şubatta kürtaj olmak zorunda kaldım bebişim öldüğü için adetim 40 gün gelmedi çatlayacaktım artık öyle hissediyordum doktor küçük bir operasyonla adetimi getirdi bu da benim kötü düşük deneyimim paylaşmak istedim allah bir daha kimseye yaşatmasın bu acıyı düşmanımın başına bile vermesin çok zormuş