dusuk sonrasi hamilelik

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve banu13 tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : banu13
  1. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaslar.20 nisanda dusuk yaptim ve 16 mayista adet oldum.yani tam 26 gun sonra sonra.normalde adetlerim duzensizdi.35-37 gunde bir olurdu.sizce dusukten sonra adetler duzene girer mi?benim gibi olan var mi acaba?bir de kizlar gecen ay korunmadim ve malesef gebelik olusmadi.dusukten sonra hamile kalanlar acaba normal yolla mi yoksa ilacla mi hamis kaldiniz?cok uzattim kizlar biliyorum ama cok istiyorum.fikirlerinizi bekliyorum.simdiden cok sagolunn...a.s.:enbuyukkk:senağlama

2. 31 Mayıs 2009
  3. Elis

Elis Guest

canim gecmis olsun ilk once,,a.s.ben dusukten sonra yaklasik bi seneye yakin tedavi ile hamile kaldim suan oglum 2,5 yasinda,,,

tabi herkez boyle olacak diye bisey yok,kardesimde dusuk yapti ve bikac ay sonra kendiliginden hamile kaldi suan 5 aylikhamile,,,
    RABBIM gonlune gore versin canim,,,:Saruboceq:

4. 31 Mayıs 2009
  5. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eliscim canim cok tesekkur ederim.ben de kolay kolay hamile kalamiyorum. oyuzden tedavi bana sicak geliyor.peki baska kimse yok mu kizlardusuk oncesi duzensiz adet olup dusukten sonra adetleri duzene giren?

6. 31 Mayıs 2009
  7. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    acaba ne kadar beklemeliyim?direk tedaviye mi baslamaliyim?ne dersiniz kizlar?yok mu fikri olan?

8. 31 Mayıs 2009
  9. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım doktora itmedin mi düskten sonra bn i15 gün sonra cagırmıstı o bilir rahim ne durumda sakıncası var mı

10. 31 Mayıs 2009
  11. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canm gittim.rahim toparlamis sorun yok dedi.korun falan da demedi.ama zor hamile kaliyorum ya acaba diyorum hic beklemeyip doktor kontrolunde mi kalsam yada beklesem mi biraz zamana mi birakasam?

12. 1 Haziran 2009
  13. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gecmıs olsun canım bende 2 ay once dusuk yaptım dusukten once 28 gun suruyordu dusukten sonra 30 gun oldu adt gorme surem,inş duzene gırer canım cunku hamıle kalmak ıcın once duzenlı adet gormek gerekır daha 1 ay olmus canım bence tedavı falan yapma ama eger evlenelı uzun bı sure olmussa tedavı yollarına bakabılırsın ama zaten daha once hamıle kalmıssın zamanı gelınce yıne hamıle kalacaksın,Rabbım ıstemedıgı surece hamıle kalamazsın tedavıyle olan bebeklerınde vaktı saatı gelınce oluyor ama onlarda bı vesıle oluyor işte

14. 1 Haziran 2009
  15. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anliyorum canm cok sagolasin.sana da gecmis olsun.insallah benim adetlerim de duzene girer.yasim 26 ve artik bi bebisim olsun istiyorum.rabbim cumlemize tattirsin insallah..

16. 2 Haziran 2009
  17. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım daha gençsin uzulme elbette olacak bebıslerımız 40 45 yasında bıle doguranlar var allahtan umudunu kesme sakın

18. 5 Haziran 2009
  19. mitharas

mitharas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilk önce çok geçmiş olsun bende 4 mayısta kürtaj oldum adetlerim düzensizdi ve malesef bebegimi kaybettim dr 10 gün sonra tekrar kontrole çagırdı rahmimin iyileştigini soyledi ama 3 ay korunmamız gerekiyormuş ilk önce adetimi düzene sokmak için cyclo-progynova verdi bu ilaç adetimi düzene sokup kolay hamile kalmamı salıcakmış bence saglıklı bir gebelik geçirmen için doktoruna danışmanı tavsiye ederim belki sanada bu tür ilaçlar verip daha kolay hamile kalmanı saglayabilir ben 3 ay sonra yeniden gidicem bu sefer muayene olup ondan sonra bana b vitamini ve folik plas vericekmiş herşeyin dr kontrolünde olmasını istiyorum çünkü bir daha aynı şeyleri yaşamak istemiyorum adet düzensizligine çok etkiliyomuş dr danışmanı tavsiye ederim rabbim herkeze saglıklı bebekler nasip etsin.:Saruboceq: