Düşük sonrası hamilelik

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve tulemmmm tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : tulemmmm
  1. tulemmmm

tulemmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hocam benim sorunum. Düşündügümüz ay hamile kaldım. Fakat düştü. 4 ay korundum ve 6 aydır deniyoruz olmadı. Dün ultrasona girdim temiz çıktı. Hormonlarda iyi çıktı. Rahim filmi istedi doktor. Ondanda korkuyorum. Sormka istedigim dogal yoldan hamile kaldım. Yani saglıklımıyım sizce. Yada sonradan sorun olabiliomu. Kafam çok karışık. Korkuyorum. Cevaplarmısınız.

2. 13 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar dusukten sonra sorun olabilme ihtimali mevcut 6 aydir da deneyip olmamis diger butun hersey iyi gozukuyorsa ya bir kac ay daha bekliyeceksin ya da en son olarak film cektirmek kalmis onu yaptiracaksin filmi iyi bir yerde ileri teknoloji ile cektirirsen canin yanmaz problem teskil etmez korkmana gerek yok gecmis olsun

4. 14 Nisan 2010
  5. tulemmmm

tulemmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hocam hormaonlar iyi çıktı. Yani bişey olsa hormaonlardan da belli olur degilmi. Zübeyde hastanesinde yaptıracam röntgeni agrılı oldugunu sölediler. Teşekkürler saolun cevaplandırdıgınız için.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.