düşük sonrası ilk bebek denemesi en erken ne zamn olur

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve hazinem tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : hazinem
  1. hazinem

hazinem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    bende 5 haftalıkken düşük yaptım.benim ikinci bebeğimdi.oğlum 2.5 yaşında ona hamile kaldığımda çok güzeldi herşey bunda neden böyle oldu anlayamadım.şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum.yumurtlama günüm ne zaman olur düşükten sonra onu bilen varmı aranızda.ben 23 ağustosta düşük yaptım.hala ilk adetimi görmedim

2. 24 Eylül 2009
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle geçmiş olsun kaderdaşımkaydirigubbakcemile3

canım bende 23 ağutosda düşük yaptım. şuan hamileyim.delikafaduldendelikafaduldenzaten tam düşük değil bizim yaşadığımız kimyasal düşük olarak geçiyor. doktora sorduğumda 23 den hesapladık yani düşük yaptığım zamandan hesapladık. 4de kanamam bitti çalışmalar başladı:kedi:

4. 25 Eylül 2009
  5. gxuxlxuxm12

gxuxlxuxm12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz uzun zaman oldu. 5-6 ay sonra başladık ama ben geç kaldığımı düşünüyorum. çünkü ondan sonra rahimde kist çıktı bi kaç ay da onu tedavi için derken hamile olduğumu öğrendiğim aya yaklaştım yani koca bi sene. onun için bence eski usul hiç beklemek gerekmiyor. Hani derler ya düşüğün bir ayağı içinde kalır. ama sanırım ilk adet gördükten sonra olabilir. 23 ünde düşük yaptıysan bir müddet kanama olmuştur ve normal adet daha görmemiş olabilirsin yanlış tahmin etmiyorsam.

6. 25 Eylül 2009
  7. gxuxlxuxm12

gxuxlxuxm12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pardon canım zaten yazmışsın adet olmadım diye. bi normal adet geçir adet geçince başlayın tekrar bebk için.

8. 25 Eylül 2009
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım 2 adet ol ondan sonra korunmayı bırak demişti bana doktorum..

10. 25 Eylül 2009
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Rahimin kendini toparlaması için 3 ay öneriyor doktorlar..
    Düşükten sonra regli olmalısınız o zaman daha sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz...
    reglinin başı itibari ile 12.günde başlıyor yumurtlama.

12. 9 Kasım 2012
  13. abuksabuk

abuksabuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    26
    29 ekımde 4 haftalık hamıle oldugumu ogrendım fakat cok kucuk kanamalarım vardı dr 2 kasımda tekrar cagırdı ve kan testı degerlerım dusuk cıktı bekle dusuk yapacaksın kurtaja gerek yok dedı.kı o gun kanamam basladı ancak cok kısa surdu 2 kasımda baslayıp 5 kasımda bıttı su an damla seklınde lekelenmelerım var sadece bu durum normalmı kanamanın daha fazla olması gerekmıyormuydu.Ve ıkıncıdede aynı seyı yasarmıyım

14. 9 Kasım 2012
  15. nisbhr

nisbhr BAHAR Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle geçmiş olsun.kanama yoğunlupu gebeliğin haftasına görede değişebiliyor.ileri haftalarda daha fazla kanama ve parça şeklinde oluşurken henüz yeni bi gebelikte daha az olabiliyor.benim yaklaşık 40gün kanamam oldu 10haftalıktı.
    ama senin erken dönem düşük oldğundan olabilir.yada dönemsel olarak kanaman artıp çoğalabilir.
    ama eğer aklında kalacaksa bi doktora görün parça falan kalmışmı bi bakılsın.
    en azından için rahatlar acabalardan kurtulursun.