Düşük sonrası tekrar hamilelik

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve pelinsee tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pelinsee
  1. pelinsee

pelinsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hocam öncelikle cevaplarınız icin cok teşekkür ederim ben 2yıllık evliyim evlendikten sonra 4cü ayımda hamile kaldım 1aylıkken düşkükle sonuçlandı kızamıkcık gecirmişim doktorum öyle dedi tetkikler yapıldı hiç birşey cıkmadı sorun yok denildi 2sene olmasına ramen hala daha bebegim olmadı tüplerimin tıkalı olma ihtimali varmıdır yada sperm olmama ihtimali doktoruma sordum rahim film cekmesini tüplerin tıkalı olsaydı hamile kalamazdın dedi yardımcı olabilirmisiniz

2. 13 Nisan 2010
  3. pelinsee

pelinsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaşim 34 hormon testi yaptırdım gayet iyi adetimde düzenli bularıda belirtmek istedim teşekkür ederim

4. 14 Nisan 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam yaşın 34 olması bazı testlerin hızlıca yapılmasını gerektirir. tamam daha önce kendiliğinden gebe kalmışsın ama tüplerde hasar ya da spermde problem olması ihtimal dışı değildir. bu nedenle infertilite ile ilgilenen ankarada çok sayıda doktor ve klinik var lütfan onlardan birine başvur. bol şans

6. 18 Nisan 2010
  7. pelinsee

pelinsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok teşekkür ederim cevabınız için önerebiliceiniz doktor varsa cok iyi olur benim için hocam birşey daha sormak istiyorum ben evde bisiklet kullanıyorum 1saat kadar yapıyorum eger gebelik oluşmuşsa bir sakıncası olurmu ve hamileliktede kullanabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

8. 19 Nisan 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam benim ankarada çalıştığım dönemdeki ekibime başvurabilirsiniz. şatıroğlu klinikte size yardımcı olacaklardır. hamile kaldığınızda bisiklet yerine yüzme ve yürüyüşü koyabilirsiniz. bol şans

10. 2 Mayıs 2010
  11. pelinsee

pelinsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm hocam ben 5hafta 1günlük hamileyim kese ve kalp atışı için ne zaman gitmeliyim doktora gitsem belli olurmu teşekkürler hocam bide adet günüme birgün kala kan testi yaptırdım 1384deger iyimi sizce

12. 3 Mayıs 2010
  13. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler gayet güzel bir sonuc doktora gidebilirsin, vajinal ultrasonda gebelik kesen görünüz bebğin ve kalp atımı için en erken dönem 6. haftadır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.