düşük sonrası..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve emek tarafından 27 Aralık 2007 başlatılmıştır.

27 Aralık 2007
    Konu Sahibi : emek
  1. emek

emek Guest

Selam kızlar belki hatırlarsınız ben 22 kasımda düşük yapmıstım.5 haftalıktı, kimyasal gebelik demişti doktorum.Kürtaja gerek kalmadan kendikendine düşmüştü.Doktoruma sormustum kanamanın oldugu günü regl tarihin gibi alabilirsin demişti.Bugün ayın 26sı ve ben hala regl olmadım?Henüz doktorumu arayıp sormadım ama sizin bilginiz varmı??Düşükten sonra tabiki regl tarihlerinde şaşma olucaktır ama aşşağı yukarı ne kadar süre sonra oluyo???

2. 27 Aralık 2007
  3. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Emek Merhaba;

Bende 9 ay yasmin kullandım.Bıraktığımın 2.ayında bende senin gibi kimyasal bir düşük yaptım.Günüm geçmişti kahverengi akıntım gelmişti biraz ,evde test yaptım pozitif çıkmıştı fakat doktora gittiğimde ufak bişey gözüküyo ama sağlıklı diyemem düşüyo olabilir dedi.Çok moralim bozulmuştu.doktor 30-45 gün içinde ilk adetin gelir çok fazla yada çok az olabilir demişti.Bi ay bekle adet tarihin belli olsun demişti bana.Sonra bi arkadaşımda benim gibi düşük yaşayıp, düşük kanamasını adet gibi düşünüp 10 gün sonrasında çalışmaya başlamışlar ve ertesi aya hamile kalmıştı.Şim di bir kızı var.Bende çok istiyoruz diye denedim ama benim olmadı ve hala ekimden beri bekliyorum hamile kalmayı.İnşallah bu ay olur.Düşükten 30. gün sonra adet oldum.Biraz az gelmişti.
    Sende eğer düşükten sonra hemen denersen belki olabilir.Örnek bir arkadaşım var benim.Merak etme 30.günde genelde geliyor adetin.Bende senin gibi çok merak edip sormuştum hep.Hatta bana çevremde 6 ay korun demişlerdi.Ama kürtaj olmadığımız ve daha çok küçük kaybettiğimiz için şanslıyız, sadece ruhsal olarak biraz çöktük.Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.bu ay inşallah Allah banada nasip eder.

Bye:nazar:

4. 27 Aralık 2007
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ben 34. gün olmuştum canım.hemde kürtaj olmuştum.sende bugün yarın olursun.kürtaj olmaman büyük şans.bi hafta daha bekle olmazsan doktora gidersin o zaman.

6. 27 Aralık 2007
  7. emek

emek Guest

ilginiz için teşekkürler kızlar.Bu sabah regl oldum:) agrılı geciyo her ay oldugu gibi.Bende doktoruma danıstım beklemeye gerek yok önümüzdeki ay bile hamile kalabilirsin demişti.Belki bu ay calısırız konuyla ilgili:)
    Allah hepimize sağlıklı huzurlu bebişler versin hayırlısıyla.

8. 27 Aralık 2007
  9. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun rabbim bir daha tekrarını yaşatmasın sizee
    eminim tekrar hamile kalıp bebişinizi kucağına aldığınız günlerde olacaktır
    bizimde burda sevinidğimiz günler :))

10. 3 Ocak 2008
  11. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım gecmıs olsun benımde 2, dusugum ınsallah bıdahakı sefere sagsalım alırız bebeklerımızı kucagımıza hayırlısı olsun cok zor gunler yaaaaa:KK43:((((

12. 3 Ocak 2008
  13. ysfmir

ysfmir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bende ekimde bi düşük ve kürtaj yaşadım sonrasında kasımda tekrar hamile kalmışım adet olmayınca doktora gittim ve gebesin dediler ama öğrendikten bi hafat sonra ateşli grip yaşadım ve ilk olarak bebeğimi etkilemiş şimdi bi düşük daha yapıyorum arkadaşlar çok üzgünüm

14. 4 Ocak 2008
  15. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sakaleynmaster slm;

Çok geçmiş olsun güzelim.Okuyunca cevap yazmak istedim.Bende 17 Ekimde kimyasal bi gebelik yaptım ve iki aydır hep gün sayıyorum yok yine bişey..Hapı bıraktığımın ikinci ayı hamile kalmıştım aslında ama kimyasal düşük oldu işte şansıma...Yani tüpler de tıkalı değil o zaman.Ama niye olmuyor bilmiyorum.Allah tez zamanda bana ve tüm isteyenlere hayırlısı ile hayırlı evlat nasip etsin
    Kendine çoook iyi bakk nolur.:nazar:

16. 4 Ocak 2008
  17. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

geçmiş olsun canım.. bende dış gebelik tedavisi görüyorum. sanırım hormonlar yüzünden yine kalınlaşma oldu rahimde. bakalım ben ne zaman olucam. bende merak ediyorum.

18. 4 Ocak 2008
  19. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    emekcim oncelikle gecmis olsun bende 14 aralikda dusuk yaptim 2 aylikti...tamda benim merak ettigim bir konu uzerine konu acmissin bende acmaya gerek gormedim bu yuzden...sana bir sorum olacak cevaplarsan sevinirim 22 kasimda dusuk yapmissin peki kanaman ne zamana kadar surdu yani kac gun ve kanama bittikten ne kadar zaman sonra regl oldun yeniden???????