düşük tehdidi yaşayanlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aynurenes tarafından 5 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : aynurenes
  1. aynurenes

aynurenes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar 6 haftalık hamileyim ve düşk tehdidi yaşıyorum kanamam yok ama dr kese etrafında kanama olduğunu söyledi sizde böyle sorun yaşayan ve bebeği kurtulan varmı veya ne kadar tehlikeli dr çok tehlikeli değil dedi ama yinede belli olmaz dedi iğne vurdu ve bir ilaç verdi yorumlarınızı acele bekliyorum...senağlama

2. 6 Temmuz 2009
  3. nuraa

nuraa sukurler olsun Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun arkadasim bende 4kez dusuk yasadim suan 5. bebegime hamileyim cok sukur hersey yolunda.benim dusuklerimin sebebi kan pihtilasmasindan dolayi oluyordu,bunun icinde hergun igne ve aspirin kullaniyorum.hamileligimin 3.ayinda bi kanamam oldu doktorum ultrson muaynesinde kese etrafinda kanama oldugnu soyledi.ama korkulcak bi durum deil hemen hemen bi cok hamilelerde oluyor dedi.sadece cinsel iliskiyi yasaklamisti.ne ilac verdi nede baska bisey uygulandi.icini ferah tut canim.bol bol dua et ALLAH tamamina erdirsin insallh

4. 6 Temmuz 2009
  5. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    6. haftamın sonunda lekelenme tarzında kanamam oldu progestan kullandım ve kanamam gecene kadar yattım sonuçç 32 haftalık hamileyim

sen şansılın doktorun kanamayı içeride görmüş erken müdehale daha iyi ama mutlaka istirahat et
    ayrıca aynı sorunu ablamda yaşadı onun kanaması benden daha çoktu şükür oda şuanda 22 haftalık oldu

6. 6 Temmuz 2009
  7. aynurenes

aynurenes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim içim birazda olsun rahatladı.ayın 17sine randevum var umarım ozamana kadar iyi geçer ALLAH hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin...

8. 6 Temmuz 2009
  9. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım beenimde kese etrafında kanama oldu.7 haftalıkken.benim kanamam oldu.3 ayda lekelenme bitmedi.sakın kalkma hep yat yatmazsan kanaman olur düşürürsün.ben geç öğrendim.ama Allaha şükür düşmedi.4 ay yattım.sadece tuvalete kalktım.3 ay iğne vurundum.sonuç..10 gün sonra doğurcamzemuszemuskaydirigubbakcemile3...iş yapmadıça orda duruyo zorlanınca aşağıya iniyor kan.aman dikkat kalkma sakın.bişiy olmuyo.3 ay sabret.3 aydan sonra kendiliğinden kayboluyo.benimki kayboldu..

10. 6 Temmuz 2009
  11. Asu

Asu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bende 5+2 gün lük hamileyim.3 ay önce düşük apmıştım.şimdi dr progesteron sonucunun 16 çıktığını 20 nin altında olmaması gerektiğini söyledi.
    sabah akşam progestonu fitil olarak kullanıyorum.ve günde 1 bebe aspirini.malesef yatıp dinlenemiyorumda :KK43:
    15 tem. da tekrar randevum var kalp atışlarını görürümde rahatlarım inş.
    inşallah bu kez sağlıkla tamamına erdiririz.

12. 6 Temmuz 2009
  13. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    allah kolaylık wersin hepimize bende 1 yıl önce düşük yapmıştım we şuan bende 5+2 günlük hamileyim bana progestan kapsül we folic asid wersi günde 2 kez onu kullanıyorum bi şikayetim yok ama gayet iyiyim:CüvCüv: bende pek dinlenemiyorum canım eşimle su dükkanımız war ewimiz alt katta olmasına rağmen inip uzanamıyorum kasada durmam gerekiyor. yapabildiğim şey bacaklarımı uzatıyorum sandalyeye:)

14. 7 Temmuz 2009
  15. aynurenes

aynurenes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar migde bulantım hiç yoktu iki gündür sabahları ve açıkınca oluyor duyduğuma göre migde bulantısı iyiymiş yani bebeğin iyi olduğuna işaretmiş siz böyle bişey duydunuzmu?

16. 7 Temmuz 2009
  17. Asu

Asu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aynures benim önceki gebeliğimd düşük tehlikem vardı ama midemde çok bulanıyordu.dr kalp atışını duyamadığında 'mide bulantın var bu hamileliğinin devam ettiğine dair bi işaret' demişti.
    aynen dediği gibi son gün sabah kalktım hiç midem bulanmıyordu ve bebeğimi o gün kaybettim :KK43:
    şu an yine hamileyim önceki seferler kadar bulantım yok .5 haftalık hamileyim umarım sorun yoktur..

18. 8 Temmuz 2009
  19. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım gecmış olsun benımde12 haftalıkken keseyle rahım duvarı arasında ayrılma olmuştu adını başka bısey dedı ama ben unutum kanamam olmustu bır damla korkma dedı dr ama 10gun sırt ustu yat demıştı progestan ve igne vurulmuştum sonra bırleşmiş tehlıke gectı cok sukur kalktım ama dısarıya cıkmıyorum korkuyorum gezmeye cunku busorunu yasamadan once 3saat gezmıştım oyuzden oldu korkulcak bırsey yok dedıyse doktorun içini ferah tut uzulmemeye calış üzüntüden bebegın zara goruropuyorumnanaktan