düşük tehlikem var yardım

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nmtduru38 tarafından 14 Ocak 2008 başlatılmıştır.

14 Ocak 2008
    Konu Sahibi : nmtduru38
  1. nmtduru38

nmtduru38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlarrr 17.ocak.2008 De Bozulmuş Gebelikten Dolayi Keseyi Aldilar. 14 Nisanda 6 Haftalik Hamile Olduğumu öğrendim Yani Kese Alindiktan 2ay Sonra Tekrar Hamileyim Doktorda Test Sonuç Lari Iyi çikti Allha şükürler şimdilik Iyi Gidiyor Progestan Ve Folicplas Verdiler Arkadaşlar B,i Bilgisi Olan Varmi Msj Bekliyorum Lütfen.bide Ocak Ayinda Kalma 6 Adet Jirone Jel Var Onlari Kullansam Olurmuu şimdi Kanamam Yok Ama,inşallah Sağlikli Sihatli Gecer Allhin Izni Ile Bu Sefer Hamişliğim

Son düzenleme: 19 Nisan 2008
  2. 14 Ocak 2008
  3. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım doktor hastaneye yatırmadımı normalde senin hastaneye yatman lazım inş. kötü bişey olmaz canımm

4. 14 Ocak 2008
  5. nmtduru38

nmtduru38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekür ederim canım doktor yatırmak istedi ama eşim askeri personel görevde idi 4 yaşında oğlum var oyüzden yatmadım doktor ozaman evde yat bol bol dinlen dedi
    şimdi annem geleçek onu bekilyorum eşim izine ayrıldı

6. 14 Ocak 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Yatman gerekiyoryasakkelime
    Ben de düşük tehlikesi geçirdim hiç bir şeyi gözüm görmedi.
    Bende folik aist,crinone jel kullanıyorum 3.ayımda olduğum halde.
    Hastanede iyiki yatmışım dedim.O kasık sancısı insanın hayatını alt üst eden bir sancı.Serum takviyesi ve iğne sayesinde biraz daha rahatladım.
    Evde ne kadar yatsan da hastanedeki gibi olmuyor...:1hug:

8. 14 Ocak 2008
  9. meleknisa

meleknisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok geçmiş olsun sana bende aynı senin gibi düşük tehlikesi yaşadım ilk hamileleiğimde hiç bir sorunum yoktu ama ikinci hamileleğim çok problemli geçti.bende senin gibi kanama oldum ama benim hem iç kanamam hem dış kanamam vardı ama çok şükür kü bişe olmadı ama ben devamlı yattım sende çok dikkat et iş yapma devamlı istirat et inşallah bişe olmaz ve sakın moralini bozma moral çok önemli...

10. 14 Ocak 2008
  11. cidy

cidy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bendede olmustu kanamam cok siddetli degildi ama hep az az geliyordu ultrasonda kese gözükmedi sonra malesef dis gebelikten ameliyat oldum agrim kötüydü sanki icimde bisey varmis gibi hareket ettikce aciyordu megersem o kanmis icimde birikmis bu sekilde olursa agrin bence hemen hastaneye git canim ins. sende hersey yolundadir bazi hamilelikte kanamalar normal oluyormus sen moralini bozma herseyin hayirlisi ins. :teselli: :teselli:

12. 14 Ocak 2008
  13. nmtduru38

nmtduru38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler canım sanada geçiş olsun yaşadıklarından dolayı, hastaneye gidiyoruz ama ilgilenmiyorlar çarşamba günü özele gideçez kontrole bu gün sancı ve kanamam azaldı ama kahvergi rakli sıvı geliyor az bişey açaqba cirone jel den dolayımı

14. 14 Ocak 2008
  15. nmtduru38

nmtduru38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol ilgilendiğin için tam 8 gündür yatıyorum progestan ve cirone jel kullanıyorum, bu gün kanamam cok azaldı ve kahve rakli az sıvı geliyor parça gibi ama ufak açaba jel den dolayımı çanım sendede oldumu

16. 14 Ocak 2008
  17. nmtduru38

nmtduru38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birde hastanede nekadar yattın?????????

18. 14 Ocak 2008
  19. nmtduru38

nmtduru38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol çanım ilgilen diğin için. tam 8 gündür yatıyorum progestan ve cirone jel kullanıyorum ve kan hapı tabi, bugün kanamam çok azaldı yok gibi ama kahverenkli bi akın tı oluyor az bişey açaba jelden dolayımı sende olmuşmuydu?????????? bide hastanede kaç gün yattın nekadar serum yedin?