Düşük Tehlikem Varmış Kızlar, Çok Moralim Bozuldu:(((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ANASTASYA tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ANASTASYA
  1. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar hatırlıyorsanız test sonucumun pozitif olduğunu öğrenince (12.gün değerim 2098) doktorum benden bazı testler istemişti. 'Normalde düşük yapan kişilerden istenir ama senin gebeliğini riske atmayalım' demişti. Yaklaşık 10-12 tane test yaptırmıştım az önce sonucu öğrendim, malesef düşük tehlikem varmış :1no2: Doktorum korkmamamı önlem alacağımızı söyledi ve CLEXANE isimli 0.4mglık bir iğne ile CAL-D-VİT isimli bir vitamin verdi. İğne sabah akşam doğuma kadar göbekten vurulacak...Çok moralim bozuldu kızlar:çok üzgünüm: aranızda böyle bir durum atlatan ya da bu ilaçları kullanan var mı? Dua edin benim için bebişimi ya da bebişlerimi kaybetmek istemiyorum... :çok üzgünüm:

2. 17 Kasım 2008
  3. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah yardımcın olsun inşallah sağlıkla kavuşursun meleğine yada meleklerine

4. 17 Kasım 2008
  5. Zonnetje

Zonnetje Annesinin Ela kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Moralini bozma canim..dualarini eksik etme..Allah yardimcin olsun...insallah saglikli bi sekilde tamamlarsin canim hamileligini. Bizim dialarimizda seninle! II bak canim kendine.

Bu arada..doktor yatak istirahati verdimi sana? Nelere dikkat etmen gerekli igne vurunmanin haricinde? Kendini bilgilendir canim mutlaka!

6. 17 Kasım 2008
  7. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    moralini bozma canım allahım bebeğini sana bağışlayacaktır tedavine devam et

8. 17 Kasım 2008
  9. EU2

EU2 Guest

:Saruboceq:canım inşallah bebiklerin sana sımsıkı sarılır.ben yine bu forumda ananas suyunu içmenin iyi geldiğini okudum.eğer incelersen önceki topiklerde var hala.dualarım seninle sakın stres yapma çünkü stres en önemli faktör tatlım bol bol dua et rabbim herşeye gücü yeter.öptüm canımm

10. 17 Kasım 2008
  11. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım bencede morelini bozma bak doktorun önlem alıcaz demiş inşlallh bebişlerin tutumucak sana biliyosunki her hamilelikte düşük riski vardır bende ilk hamileliğimde yaşadım düşük yaptım şimdi yine hamileyim aynı şeyi yaşıcam diye çok korkuyorum allah hepimizin yardımcısı olsun meleklerimizi bize bağışlasın

12. 17 Kasım 2008
  13. ayse0607

ayse0607 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle hamileliğin hayırlı olsun. inşallah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin rabbim. söylediğin iğnelerle ilgili olarak biz ^"kk da gebelik bölümü kan pıhtılaşması sebebiyle düşük yaşayan arkadaşlar" başlığı altında dertleşiyoruz birçok arkadaş. genellikle kan pıhtılaşması etkenlerinden biri veya birkaçı olduğu zaman veriyorlar bu iğneleri. orada bu iğnelerle hamileliklerini sağlıcakla sürdüren ve hatta tamamlayan birçok arkadaş var. umarım sende onlardan biri olursun. bu arada doktorunu sana bu testleri önceden yapıp tedbiri elden bırakmadığı için kutluyorum. ben iki kez düşük yaşadım ve sonrasında yapılan testler sonucunda kan pıhtılaşması olduğu söylendi. yani önceden bu testleri yaptırmış olsaydım tedbir alınıp düşük yaşamamış olabilirdim. tekrar hamile kalırsam hemen bu iğnelere başlayacağım. pıhtılaşma yapan test sonucun hangisi bilmiyorum fakat söylediğim siteye bir göz atarsan eminim birçok soruna cevap bulabileceksin. iğneler konusunda da tereddüt etmeden bir an önce başla bence. doktorunu dinlemeni tavsiye ederim. orda bu iğneleri kullanan birçok arkadaş var şu an hamile. umarım bende bir an önce hamile kalıp bu iğnelere başlayabilirim.

14. 18 Kasım 2008
  15. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    CANIM MORALİNİ YÜKSEK TUT. tehliken olması demek düşük olacağı anlamına gelmez. ne güzel bak önceden alınmış önlemi canım. sıkma kendiini.

16. 18 Kasım 2008
  17. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    canım üzülme sakın önceden tedbirinin alınması çok güzel bence. dr un sana yatak istirahati verdi mi? ilaçlarını aynen kullan allahın isniyle bi sorun çıkmayacak üzme kendini canım dikkat et kendine...

18. 18 Kasım 2008
  19. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    canım sana ne testi yapıldı? ben de 4 defa düşük yaptım ama benden herhangi bi test istemediler?