düşük tehlikesi olan arkadaşlara pruloton depot iğne

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Saruboceq tarafından 28 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Saruboceq
  1. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    3 adet pruloton depotum var kızlar.
    ssk sı olmayan yada zor durumda olan bir arkadaşıma ücretsiz gönderebilirim..

2. 28 Kasım 2008
  3. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canımm bugün yaşadım o şoku sabah uyandım ve baktım kanamam var hemen dr.a gittik ultrasonla baktı bebek gayet iyi dedi bu haftalarda bebeğin eşi biraz aşağıda olur seninkide aşağıda dedi yapılıcak bişi yok istirahat ediceksin dedi gönderdi bizi başka hiçbi açıklama yapmadı nedenini araştırmadı delirdim üzüntüden ... dua ediyorum her an allahım bebeğimizi bize bağışla diye büyüdü artık yaa 15 haftalık olduk allah yaşatmasın acısını... lanet olsun bu dr.lara umurlarında diil hiçbişey ölüyorum desen son nefesinde gel derler.bidaha kanama olursa gidicekmişim iş işten geçtikten sonra gitsem nolur allah korusun offf neyse istirahat diince ailemin yanına gitme kararı aldık uzun bi süre ailemle kalıcam ordan bi dr.ayarladık pzts hemen onada gidicez tel.de görüştük başka şehirde olduğu için o bu iğneden 1tane yaptırın dedi ama ben tereddüt ediyorum ... kanamam yoğun diildi rengide kahverengiydi inşlh geer biter şimdi hepten bitti yok denilcek kadar azaldıı tuv.kağıdına gelio oda belli belirsiz... kalkmadan yatıyorum sancım v.s hiçbişi yok bin şükür olmadıda. inşlh bununla geçer biter uzun oldu ama konu açmaktansa hazır bulunca atladım hemen... bu iğneyi yaptırayımmı bi zararı olurmu bana yada bebeğe dr.1tane yaptırın dedi ama kararsız kaldık yaptırmadık ... kaş yaparken göz çıkartmayalım diye zararı olurmu nolur bilgin warsa yaz bana

4. 2 Aralık 2008
  5. cicek11

cicek11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı k.rengi akıntı bende de oldu.proluton adlı iğneyi verdi doktorum.dinlen dedi.iğneden sonra bir iki kere daha oldu.doktoruma söyledim.yapacak bişey yok.başka tedavi de yok bekleyip göreceğiz dedi.düşük olabilirmiş de olmayada bilirmiş.üfffff,çok sıkıntılı.öğretmenim ben,rapor aldım evde yatıyorum.rapordan sonra ne olacak peki?umarım sizin de benim de allah yüzümüze bakar da bebişlerimize bişey olmaz

6. 4 Aralık 2008
  7. romantik

romantik Guest

ben 8 adet vurundum bu iğneden haftada 2 kez 1 aylık tı ama hiç kanamam lekelenmem olmadı sadece düşük riski vardı bebeğin kesesinin altında kanama vardı içerde ama bu iğneyi veren dr u değiştirdim memnun kalmadığım için.şimdi bu iğnenin bi zararı olur mu diye içim içimi yemeye devam ediyo.umarım bi zararı yoktur bebeğime

8. 7 Aralık 2008
  9. melek81

melek81 Herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yaaa arkadaşlar bende bu konuyu araştırıyorum.. acaba bu prolutonun bır zararı varmıdır? kendı doktorum verdı... baska bır doktor kullanma dedı. rahım agzı boyumda kısalık var.. :KK43:

10. 7 Aralık 2008
  11. Saruboceq

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar bu iğne hormon iğnesi..doktorunuz vurun dedi ise vurunun hiç şüphe duymayın.
    ben diğer bebeğimde vurulmuştum bu bebeğimde de verdi bana ama fırsatım olmadı yani unuttum desem daha doğru olur.
    ben sordum ne iğnesi diye bana hormon iğnesi dedi.
    romantik,ç,çek ve nursist geçmiş olsun kızlar.ama Allahın izniyle bir şey olmaz.
    melekcim canımın içi..senin durumunu hep takipteyim..stres yapma bitanem.Allahın izniyle hareket etmemen yeterli birde bol su iç lütfen..
    bu iğneden doktorun yaptır dedi ise başka doktora baskma derim ben..

12. 7 Aralık 2008
  13. melek81

melek81 Herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ama tatlım kullananlar hamılelıgının daha baslarında kullanmıslar.. ben sımdı kullanmaya baslayacam :KK43: bızden enel ve nazan da kullanmıstı gercı benneyaptımki

14. 7 Aralık 2008
  15. Saruboceq

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    melekcim kullan tatlım.doktorun ne dediyse yap sen.

16. 8 Ocak 2009
  17. epsus

epsus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kulanıyorum 3günde 1 artık dr nederse yapıyoruz.

18. 9 Ocak 2009
  19. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Canım o bendede oldu, düşük tehlikesi değilmiş, benim doktorumda bana gereksiz yere ilaç yazmıştı, halbuki hakaten yapılacak bişey yokmuş, bikaç hafta lekelenme şeklinde kanamam oldu, sonra geçti. buarada beebğin eşi yukarı çıktı sonradan..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.