düşük ya da bebeğin kalbinin durması morfolojinin kötü olmasından mı kaynaklanır?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve gelincikd tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : gelincikd
  1. gelincikd

gelincikd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba doktor bey,
    ben daha önce bir kez gonal-f ve ovitrelle tedavisiyle hamile kaldım fakat 2 aylıkken kalbi durduğu için alındı.
    Eşimin sperm testi sonucu sayı çok yüksek 360 milyon ama morfoloji %1 di.Doktorumuz morfoljiden kaynaklanmadığını çünkü zaten düzgün olmayan spermlerin yumurtayı döllemeyeceğini söyledi; fakat burda düşük yapan ya da bebeğinin kalbi duran arkadaşlar da hep düşük morfolojiden bahsetmiş.Biz de böyle düşünmeye başaldık.Sizce bunun etkisi nedir? ve bize yine aynı tedaviyi mi yoksa aşılama ya da tüp bebek mi önerirsiniz? (yaşımız 27) teşekkürler.

2. 15 Eylül 2010
  3. MUGUSH

MUGUSH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    BENDE 4 HAFTA 5 GUNLUK Hmıleymısım kanamam war dr gıttım ıgne we ılac werdı kese görunuo ama ıcınde bebek görunmuo erken dedı bundan önce bos gebelık gecırmıstım budamı bos acaba cok uzuluyorum:KK43::KK43:cuma gunu bakıcak dr tekrar ınsallah wardır bu sefer ıcınde.

4. 22 Eylül 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    bu tür problemleri tek bir nedenle açıklamak her zaman mümkün değildir.Bu şekilde gebe kalabildiğiniz ve yaşınız genç olduğu için aynı yöntemi deneyebilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.