düşük yapan varsa bana yardım etsin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve neseliyasmin tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

8 Nisan 2008
    Konu Sahibi : neseliyasmin
  1. neseliyasmin

neseliyasmin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar

ben hamile olduğumu çok yeni öğrendim.Bebek kan testinde çıktı ama çok küçük olduğu için ultrasonda kesesi görünmedi.Bugün de bir kanama başladı bütün gün devam etti.İnanılmaz şiddetli ağrılarım var hala geçmedi.Doktorum yerleşme kanaması da olabilir Düşük belirtisi de dedi.Dinlenmemi söyledi ve 3 günlük rapor yazdı.Benim merak ettiğim yerleşme kanamasında bu kadar çok ağrı olabilir mi bir de çok koyu kıvamda bir kanamam oldu bu yerleşme kanamasnda olur mu

2. 8 Nisan 2008
  3. batxix

batxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kaç haftalık hamilesin bildiğim kadarıyla yerleşme kanaması 7 veya 8. haftalarda oluyor moralini bozma dinlen yataktan kalkma benim bir arkadaşımda da olmuştu kanama sonraları kesildi şimdi çok tatlı bir kızı var

4. 8 Nisan 2008
  5. neseliyasmin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    daha çok yeni ne kadarlık olduğunu söylemediler

6. 8 Nisan 2008
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim seni uzmek istemem ama ben iki kez dusuk yaptim ve bendede ayni sekilde kanda cikiyodu ama kese gorunmeden kanamayla dusuyodu yerlesme kanamasi leke seklinde olur kanamayla degil ama isallah seninki dusuk degildir

8. 8 Nisan 2008
  9. neseliyasmin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet galiba benimki de düştü bence de bu kadar yoğun yerleşme kanaması olmaz

10. 8 Nisan 2008
  11. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bazen kimyasal gebelik oluşabilmekte böyle durumlarda gebelik testi pozitif görünür ama bir kaç günlük gecikmeden sonra bebek tutunamaz ve düşer öncelikle adetin kaç gün gecikti bu önemli eğer daha adet tarihin gelmediyse böyle bir durum söz konusu olabilir ama sen her ihtimale karşı dinlen ve pozitif düşün allah kalbine göre versin inşallah hamilesindir en kısa zamanda güzel haberlerini alırız

12. 8 Nisan 2008
  13. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım hemen moralini bozma bende geçen sene bi düşük yaşadım benim 5 haftalıktı hamiş oldugumu ögrendigimde hiç kanamam yada lekelenmem yoktu ama agrılarım oluypdu kasıklarımda.sonra 1 hafta geçmeden lekelenmem başladı ve 2 gün içerisinde düşük yaşadım.allah tan kürtaja gerek kalmadı kendiliginden düştü ve temizlendi.sen dikkat et canım ben çöok yormuştum bilmeden kendimi agır iş yapmıştım yaz temizliginde.sen bol bol yat dinlen.dizlerini kasıklarına doğru çekerek yat uzatmamaya çalış öle sıkmada dizlerini çektiginse serbest ol.yastık koyma başının altına yada alçak koy yastıgı.hiç kalkma sadece wc ye kalk .kendine çok dikkat et.bol bol su iç.kabız olmamaya çalış.yani ıkınmana gerek kalmasın zorlama yani :eek:tamammı canım hayırlı haberlerini belkiyorum bu arada dr una muhakkak söle ilaç vericektir belki tutunur bebişin canım üzme kendini bak ben hala bebek sahibi olamadım bu yüzden üzülmekten kafama takmaktan.öptüm canım seniyerimseniben

14. 8 Nisan 2008
  15. neseliyasmin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    5 günlük gecikme vardı ama yine de tutunamama riski var tabii

16. 8 Nisan 2008
  17. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım seni telaşlandırmak istemem ama anlattıklarının aynısı banada olduu çok şiddetli bi agrı vee kanama en sonunda parça düşürdüm ve düşük yaptım benim doktorumda bekletti tutunsun diye ilaç verdi dinlen dedi inşallahhh inşallahh bebeginn saglıklı olurr ve bişeyy olmaz moralini bozma içini ferah tut 4 gün oldu ALLAH KİMSEYE yaşatmasın çok kötüydü kalan parçalarıda kürtajla aldılar tabi sana da aynı şey olcak diye bişe yok kanaması olupta düşük yapmayanlarda çok bünye meselesi allaha emanet olun bebegün ve sen

18. 9 Nisan 2008
  19. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doktorun tutunması için ilaç vermedimi canım bide durumun la ilgili bizi bilgilendirirsen memnun olurum