düşük yapanlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve oyek tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

31 Ocak 2008
    Konu Sahibi : oyek
  1. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba.
    Düşükten Yaptiktan Ne Kadar Sonra Adet Düzeni Başliyorrr.
    04 Ocakta Düşük Yaptim Doktorum 1 Ay Sonra Istersen Yeniden Hamile Kalman Için Sorun Yok Dedi Bugün 27 Gün..
    3 Yaşinda Bir Oğlum Var Ama Bebiş Istiyorum Kardeşi Olsun Istiyorum...

2. 31 Ocak 2008
  3. ceylinazra

ceylinazra Guest

geçmiş olsun canım ben tam 30.gün regl olmuştum .bebeğin kaç haftalıkken düştü canım .benim dr um 3 ay korunmamı söyledi ve benim bebeğim 8 haftalıktı.bide ben kürtaj olmuştum düşük değil yani.

4. 1 Şubat 2008
  5. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım 9 haftalıktı bebeğim aslında bende kürtaj oldum.hastaneye gittiğimizde doktorum bebek yok su kesesini almamız lazım dedi.
    1 ay sonra yeniden deneyebilirsin demişti.ama ben nisana kadar zaman tanımak istiyorum.aslında bir yanımda hemen olsun kısmetse diyor.peki sen ne zaman kürtaj oldun yenimi?

6. 1 Şubat 2008
  7. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben kürtaj olmadığım halde kendiliğinden kanamyla birlikte düştü.....
    ama doktorum bana yinede 2 ay beklememi ve reglimin düzene girmesini sölemişti...
    yani tam net bi adet tarihi belirlenmesi gerektiğini....
    bilgine tatlım.....
    bence beklemen senin ve vücudun için gerekli....

8. 1 Şubat 2008
  9. ceylinazra

ceylinazra Guest

canım benimde 1.5 ay oldu kürtaj olalı.ama bende bebeğim hemen olsun istiyorum ilk gebeliğimdi.bende bu ay regl olayım çalışmalara başlayacağım.anlamadığım konu bazı dr lar korunma süresi verirken bazılarını vermiyo ona kafam takıldı.ayrıca bana dr um doğum kontrol hapı kullanmamı söyledi kürtajdan sonra kist oluşumunu önlemek için sana öyle bi tavsiyede bulundu mu.canım inş tez zamanda sağlıklı bebeklerimiz olur allah kimseye yaşatmasın böyle acıları.

10. 1 Şubat 2008
  11. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin canımmmm
    benim doktorum doğum kontrol hapı vermedi.
    ama ben eğer şayet beklersem nisan'a kadar zaten iki aylık dönem için başlayacağım.bende umuyorumki bundan sonra sağlıklı bebeklerimiz olsun.

12. 1 Şubat 2008
  13. tuba06

tuba06 Zeynep ve Elif'in Annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 15 haftalıkken bebeğimi zorunlu olarak düşermek zorunda kaldım
    bebeğimde ciddi problemler vardı. (ensesinde kocaman bir su kesesi, böbrek
    kanallarında tıkanıklık) bebeğimi düşürdükten sonra birde kürtaj oldum
    doktorum 1 ay beklememi söyledi bugün 3. hafta doldu sanırım bu adetimden sonra
    denemelere tekrar başlayacağız. ben çok fazla beklemeyi düşünmüyorum
    benim eşi doktor olan bir arkadaşımda benim yaşadıklarımı yaşamış kendi doktoru
    6 ay bekle demiş am doktor eşi beklememize gerek yok demiş. düşükten sonra 1 adet gördü sonra tekrar hamile kaldı şimdi çok sağlıklı 2 tane oğlu var...

14. 1 Şubat 2008
  15. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımm sanada çok geçmiş olsun
    inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz.
    ben kürtaj olalı bugün 28.gün tabii henüz adet görmedim ve normalde ne kadar süresi var bilmiyorum doktorum kürtaj ve düşüklerden sonraki ilk adetlar değişken olabiliyor dedi.benimde 3 yaşında bir oğlum var ama kardeşi olsun istiyorum.

16. 1 Şubat 2008
  17. astra

astra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar,

Bende 2 hafta önce düşükden dolayı kürtaj oldum.Dr um ne zaman kendini hazır hissedersen dene dedi.Şimdi biraz endişeliyim yine düşerse diye.Dr da sanırım hazır olmakla bunu kast etti.Bir an önce olsun diye istiyorum aslında ama karar veremedim:KK46:

18. 1 Şubat 2008
  19. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar bende daha yeni düşük yaptım ilk gebeliğimdi 7 haftalık düştü dokto r kürtaja gerek yok dedi hiç bişey kalmamış içerde ayrıca bu ay dinlen 2.ay denemelere başlayabilirsin dedi bide ben şunu merak ediyorum düşükten sonra kaç gün regl oldunuz benim bugn 5.günüm hala devam ediyo normalde 5 günde biterdi adetim sizlerin kaç gün sürdü allahım yaşatmasın birdaha böle acıları kimseye