düşük yaparken havuza girilir mi?

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve esen55 tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : esen55
  1. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben düşük yapıyorum kanamalarım biraz azaldı. ayın 1 in de tatile gitcem. doktor tampon kullanabilirsin dedi ama ben hiç kullanmadım istemiyorum da kullanmak. tamponsuz denize, havuza girilir mi bilginiz varmı

2. 26 Haziran 2009
  3. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım tamponsuz nasıl gıreceksınkı pedde kullanamazsın ama dıkkatlı ol cunku yenı dusuk yaptın rahmın enfeksiyon kapmasın

4. 26 Haziran 2009
  5. sherlocker

sherlocker Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    Tampon kullanman sadece kanaman olduğu için değil,rahim sağlığın içinde uygun bence.
    Benim bir arkadaşım hamileyken tatile gitmişti,doktoru tampon kullanmadan havuza girme demiş.Çünkü su içimize girip çıkıyor sürekli.Bir nebze de olsa koruyor sanırım..
    Bence sağlığın için kullanmalısın.
    Geçmiş olsun...

6. 26 Haziran 2009
  7. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence kullanmalısın yoksa qirdiğin havuz suyu sende enfaksyona yol açabilir bence sen doktorunu dinle..

8. 29 Haziran 2009
  9. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelıkle çook geçmiş olsun düşük arkası çook müsaıtsin enfeksıyon kapmaya bencede kullan...

10. 2 Temmuz 2009
  11. Asu

Asu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    düşük yaparken ve yaptıktan sonraki 15 gün boyunca rahim ağzı açık olup enfeksiyon kapmaya çok müsait olur muşşş.
    rahim ağzı ortalama 15 günde kapanırmış.bu süre içinde havuza denize girmek,oturarak duş almak,15 kh dan ağır yük kaldırmak tehlikeli görülüyormuşşş.
    düşük yaptığımda öğrenmiştim bunları.
    doktorunun tamponla girebilirsin demesine bile şaşırdım.illa gireceksen bence tamponsuz kesinlikle deneme bile.allah korusun sonra çok çektirir.

12. 8 Temmuz 2009
  13. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar selam. tatilden döndüm. valla yorumlarınızı tatilden gelince okumak beni üzdü. tatile gitmeden önce yazmıştım cevap yazan olur diye çok bekledim. kimse yazmadı. ben de kanamam durduğu için havuza girdim. inşallah bişey olmaz :KK43:(