dusuk yaparmıyım?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve what a woman want? tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : what a woman want?
  1. what a woman want?

what a woman want? Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar hamıle oldugumu dun ogrendım ıdrarda da kandada pozıtıf cıktı.ama bır kac gundur kasıklarıma rahmıme kasılmalar gırıyor ve akıntım var.Bır kac arkadas koyu akıntı dusuk tehlıkesı demıs.banada rahmıme kasılmalar gırıyor ve bugun tuvaletımı yaparken akıntının ıcınde pembelık vardı saat 4 bucuk cıvarı ama sımdı kanama fılan yok.pazartesı nasıpse dr gıdıcem ama korkuyorum dusuk yaparım dıye.yardımcı olurmusunuz:uhm:

2. 20 Eylül 2008
  3. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım geçmiş olsun... Hamilelikte kasıklara sancı girmesi normal fakat kanaman olursa düşük olabilir... Pembe ve kahverengide olsa doktora görün... Pazartesi gideceğini söylemişsin.. O güne kadar istirahat et... Bol bol yat, dinlen...

4. 20 Eylül 2008
  5. patria

patria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gözünaydın arkadaşım hayırlı olsun kasılmalar normal çanım pazertesiyekadar yat hatta ayaklarını yukarı kaldır altına destekkoy bende düşük tehlikesi yaşamıştım dr bana yat ayaklarını yüksek bir yere daya demişti çok dikkatte evişlri yapma görüşmek üzere:nazar:

6. 20 Eylül 2008
  7. sido

sido Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence hemen gıtmelisin hemen.cunku bı an once progestan baslaman gerekıyor.hıcbı sorun cıkmayabılırde.ama sonuc kotude olabılır.ben 6 haftalık dusuk yaptım.aynı belırtıler vardı.ama belırtılerı daha fazla olup saglıklı bı sekılde doguranlarda var.ama ne olacagını bılemedıgımız ıcın bı an once onlen al arkadasım.hemen progestan baslamalısın.doktora gorununce verecektır kesın.

8. 21 Eylül 2008
  9. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim insallah birseycik olmaz ama cok telaslaniyorsan imkanin da varsa doktora bir gorun. eger gorunemezsen bol bol su ic dinlen. hic kalkma.