düşük yapıp daha sonra hamile kalamayan arkadaşlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sermus tarafından 3 Ekim 2008 başlatılmıştır.

3 Ekim 2008
    Konu Sahibi : sermus
  1. sermus

sermus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben yaklaşık 2 yıl önce 7 haftalık bir düşük yaptım..1.5 yıldır da istememize rağmen bebek sahibi olamadık...benim durumumda olan başka arkadaşlar varmı?

2. 3 Ekim 2008
  3. sevvi_n

sevvi_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet canım bende geçen sene düşük yaptım ama sonrasında yine olmadı dr gittim hiç bir sorun olmadığın9ı söyledi bekliyoruz hayırlısı

4. 3 Ekim 2008
  5. moril

moril Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 8ay önce düşük yaptım,kürtaj olmadım,hala bekliyoruz,çalışıyoruz

6. 5 Ekim 2008
  7. sebnemgun

sebnemgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende ocakta düşük yaptım hala olmadı doktor hersey normal dedi bizde umudumuzu kaybetmeden beklemeye çalışıyoruz

8. 6 Ekim 2008
  9. sermus

sermus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım aslında genel kanı düşükten hemen sonra hamile kalınabileceği yönünde..bu sitede bereber düşük yaptığımız tüm arkadaşlarım şimdi bebeklerini büyütüyorlar...acaba bir daha bebek sahibi olamayacakmıyım korkusuna kapıldım iyice...

10. 6 Ekim 2008
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    kzılar ya kendinizi strese sokmayın bende ocak ayında 6 haftalık bebişimi kaybettim ama kürtaj olmadım kendi kendine düştü,7 aydır bekliyorum,dr.a da gittim sorun yok dedi,her ay tast yaptırıyordum negait negatif,çok üüzlüğyordum,şimdi 8 haftalık hamileyim extra hiç bir şey yapmadık,nasip olunca oluyormuş kızlar sadace kendinize sıkıntı yapmayın iyi beslenin,inş tez zamanda hamiş haberlerinizi duyarız.

12. 6 Ekim 2008
  13. minik_kelebek

minik_kelebek ilk hedef 70!!! Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu korkuya kapılman cok normal çünkü üstünden zaman gecmıs ama hersey nasip kısmet işi.bende düşük yaptım ve beklemedyım bu ay 2.ayım olcak.ama sana bı tavsıyem var bende doktorunu degıstır senı kürtaj edene degılde cogu kişinin memnun kaldıgı iyi bi doktora görün.cunku bazı doktorlar kürtaj esnasında cıddı hatalar yapabılıyorlarmıs.enazından için ferahşar yada doktor senı yumurta takıbıne falan alır.inşallah tez zamanda hayırlısıyla hepimiz hamile kalırız ve saglıklı bebeklerımızı kucagımıza alırız.öpüyorum cok fazla kafana takıpda stres yapma oldumu,stresınde cok etkıledıgı kanıtlanmıs bı gercek................ :teselli: :1hug: a.s.

14. 8 Ekim 2008
  15. sermus

sermus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben kürtaj olmadım ,kendiliğinden düştü...ama doktorumu değiştiricem zaten..inşallah daha fazla beklemek zorunda kalmam..

16. 8 Ekim 2008
  17. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kendinizi üzüp strese sokmayın. herşeyde bir hayır vardır allah doğru zamanda verir meleklerinizi inşallah. bende 4 yıldır istiyordum herşey yolundaydı beklemediğim bir anda hamile kaldım ve ocak ayında 5 haftalık düşük oldu. ümidimi hiç ama hiç yitirmedim. rabbim beni çok bekletmedi ve 4,5 ay sonra yine hiç ummadığım bir anda hamile kaldım. şuan 21 haftalık ikiz bebek bekliyorum.
    allaha dualarınızı eksik etmeyin ve ümidinizi yitirmeyin. tez zamanda bebeklerinize kavuşursunuz İNŞALLAH..

''sermus doktorun kim merak ettim..??''

18. 9 Ekim 2008
  19. sermus

sermus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben konyada yaşamıyorum artık...çok haklısın herşeyin hayırlısı...ama insan istiyor işte..