Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve tugbamurat tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : tugbamurat
  1. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.merhaba arkadaşlar ben 2 tane melegimi kaybettim biri 5 haftalıktı kanamayla düştü melegim sonra yeniden hamile kaldım herşey yolundaydı 9 haftalık kalp atışları olmadı melegimin dr ilaçla düşürdü sonrada geri kalan kürtaj oldum üstünden 2buçuk ay geçti dr 3ay bekle sonra hamile kal dedi ben şimdi ne yapacagımı şaşırmış durumdayım 3 ay dolunca korunmayı bıraksammı yoksa bi 3 -4 ay dahamı beklesem rahım iyice dinlensin diye çokta istiyorum:CüvCüv: napacagımı bilmiyorum benim gibi olan arkadaşlar burda paylaşalım siz ne durumdasınız napardınız sevgileeeeer

2. 16 Şubat 2009
  3. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    slm canım,öncelikle çok geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda sana sağlıklı bir bebek nasib etsin.
    bende temmuzda kürtaj oldum,ilk gebeliğimdi 11 haftalıkken kalbi durdu.3 ay korundum ama o dönem psikolojim çok bozuldu çünkü yeniden hamile kalmayı çoook istiyodum,stresten kist çıktı,tedavi oldum derken zaman su gibi geçti.şimdi 4 aydır korunmuyıruz hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin meleğim die dua ediyorum ama her adet dönemimde mahvoluyorum.allah yardımcımız olsun,rabbim sabırla sınamasın hiç birimizi.
    bence ilk adetten sonra korunma arkadaşım ve testlerini yaptır mutlaka.tedbirini şimdiden al.içimizi ferah tutalım.inşallah vakti geldiğinde bizde bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucaklayacağız...

4. 16 Şubat 2009
  5. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.:1hug:çook saol canım sanada çok geçmiş olsun canım hastanede yattım zaman testlerim yapıldı bebegim patolojıye gitti hiç sorun çıkmadı düşük bir sebeb olmadanda olabilir dendi kürtajdan 1 ay sonra kontrole gittim rahmin temiz dedi sadece enfeksiyon kapmışın dedi dr ilaç yazdı okadar ama ben şimdi korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşarım diye cesaret edemiyorum iyice bi rahmim dinlensin diyorum 6 ay geçsin diyorum napacagımı şaşırdım allah yardımcımız olsun ve beterinden saklasın cümlemizi amiiiiiin

6. 17 Şubat 2009
  7. easy

easy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende ocak ayında 5 haftalık hamileyken bir düşük yaşadım şuan dikkat ediyorum kürtaj olmadan ilaçla temizledi doktorum ilk gittiğim doktorum 2 ay hamile kalmamam gerektiğini söyledi düşükden sonra gittiğim diğer doktorum ise 4 ay dikkat etmem gerektiğini söyledi bende çok istiyorum aynı durumda olan varsa bana bilgi verebilirmi?

8. 17 Şubat 2009
  9. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    selam hepinize...geçmiş olsun kızlar ayrı ayrı...bende 5 şubatta 7 haftalık meleğimi kalbi durması üzerine kürtajla sonlandırdılar...dinlenme sürecindeyiz şuan...40 gün sonra kontrole çağırdı dr um...3 ayın sonunda korunmayı düşünmüyorum...pazar gününden beri keçi boynuzu ve incir kürüne başladık eşimle...psikoloji çok önemli kızlar kendinizi ne zaman hazır hissederseniz ozaman bırakın korunmayı...allah biliyorya stres sebep oldu benim meleğime...:KK43:((rabbim zamanı gelince hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize...

10. 17 Şubat 2009
  11. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.
    a.s.merhaba canım çook geçmiş olsun acele etme canım bekle en 3ay ben 1 rine degil 3 -4 dr sordum 3ay kalma ondan sonra kalabilirsin dedi ben 6 ay korunmayı düşünüyorum 3 ay oldu zaten 3 ay daha bekleyecegim allahtan haıyırlısı olsun hakkımızda sevgileer

12. 17 Şubat 2009
  13. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.
    a.s.sanada çok geçmiş olsun canım evet sana katılıyorum herşeyin başı stres stresten uzak kalıcan herşey beyinde bitiyor inş. rabbim sana bana ve tüm isteyenlere saglıklı sorunsuz hamilelik hayırlısıyla nasip etsin amiin

14. 17 Şubat 2009
  15. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Selam canım;

Bende bir dış gebelik geçirdim, ardıdan tekrar hamile kaldım bu kezde gebelik kesem bozuldu kürtaj oldum.
    Doktorum 3 ay korun dedi, 3 ayım bu ayın sonunda doluyor.
    Tahminime göre 1 martta adet görücem sonrasını iple çekiyorum...:1rolleyes::smiley-cool:hihoyyyt:CüvCüv:

16. 18 Şubat 2009
  17. tugba_XSXEKER

tugba_XSXEKER tugbærhan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende kasımda yaptım düşük 5aylıktı.benim 3 ayım doldu bıraktım korunmayı kendimi hazır hissediyorum.tekrar aynı şeyi yaşamam umarım.kimse yaşamaz.allah hepinize sabır versin.

18. 18 Şubat 2009
  19. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun canım...ne güzel 3 ayın dolmuş ..bizim daha var mayıısn başında başlıyacağız çalışmalara...bu süre zarfında bişeyler yaptınmı alternatif tıp olarak ...