Düşük yapıp kan sulandırıcı iğne ile bebeğine kavuşan var mı?

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve dilay8 tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

13 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dilay8
  1. dilay8

dilay8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba 3 düşük yaptım. Tüm tahlillerim ve genetik araştırmamda herhangi bir sebep bulunamadı. Sebepsiz yere 8. haftalarda bebeğimin kalp atışları birden duruyor. benimle aynı sorunu yaşayan var mı ?size nasıl bir tedavi uygulanıyor bilmek istiyorum. doktorum bir sonraki hamileliğim için kan sulandırıcı iğnenin işe yarayabileceğini söyledi şimdi merak ediyorum pıhtılaşma sorunu olmadığı halde bu iğneyi vurulursam işe yarar mı bu iğneyi kullanan ve sağlıklı olarak bebeğine kavuşan var mı aranızda teşekkürler...

2. 14 Aralık 2009
  3. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım cok gecmiş olsun aynen benimde sorunum seninle aynı..bende 3 gebelik kaybım 8 ile 12 haftalar arasında bebeklerimi kaybettim..bizde tesler genetik araştırmalar herşeyi yaptırdık ama hiçbirşey yok.benimda doktorum clexsan kan sulandırıcı iğne bebe aspirini kullanmamı söyledi hamiş kalınca...ama hamiş kalamıyorum umarım en kısa zamanda hamiş kalırızda bu defa bebişlerimizi kucağımıza alırızz :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

4. 16 Aralık 2009
  5. dilay8

dilay8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hatice48 sana çok geçmiş olsun.. umarım en kısa sürede hamile kalabilirsin bana doktorum bu kan sulandırıcı iğneyi gebeliği düşündüğüm ay başlayacak başka bir doktor ise sana söylenilen gibi hamile kalınca başlayacak kime güveneceğimi şaşırdım. Acaba hangisi daha mantıklı bilemiyorum.

6. 20 Aralık 2009
  7. nazli_03

nazli_03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun hepinize ben ilk bebeğimi 26. haftada bu sorun nedeniyel kaybettim:KK43:( çok zor günlerdi. ama sakın umutsuzluğa kapılmayın. benim şu anda 4 aylık bir oğlum var. hamileliğim boyunca innohep iğne ve coraspin kullandım. bu sorunu olup bebeği oılan bir çok arkdadaşım da var. önce moral:)) ve unutmayın bu sorun çözülemeyecek bri sorun değil ve hamile kalmanızla hiç ilgisi yok. ben hep ilk aylarda hamile kaldım. lütfen önce bunun çözülebileceğini aklınıza yerleştirin..Allahım hepinize sağ salim bebeğinize kavuşmayı nasip etsin

8. 21 Aralık 2009
  9. zeynepsz

zeynepsz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaslar bende 2tane kaybettım bırı 5aylık bırı 2 genetık arastırmada kan pıhtılaşması cıktı ve 9ay boyunca hergun clexan 0.4 kullandım suan cok saglıklı 3,5 aylık kızım var allah sızede nasıp etsın..hemosistain dıye bı test var onu yaptırın..degerıne gore kullanın.fazla gelırse ıgne buseferde sulandıgı ıcın dusebılır..ıyıce arastırıp ıyı bı dr a gıdın derım..cunku sadece aspırın yetende var..

10. 24 Aralık 2009
  11. italyadan

italyadan Pınar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar, ben de 3 tane arka arkaya sebebi bilinmeyen gebelik kaybı yaşadım. Hem eşime hem bana kromozom testine kadar her türlü test yapıldı ve hiçbir problem çıkmadı. Şu anda yeniden 5 haftalık hamileyim ve doktorum clexan 0.4 verdi her gün karından yapıyoruz. Buna ilave olarak vajinal crione progesteron sabah ve akşam olmak üzere kullanıyorum. Artı tabii her gün aldığım folik asitim var. Ve ben bu bebeğimi de kaybetmekten çok korkuyorum. Pazartesi günü Bhcg testi yapacağım nasıl gidiyor gelişimi diye.

12. 24 Aralık 2009
  13. fatos hanim

fatos hanim aynı saLkımda ayrı 2 üzüm Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    153
    bendede kanda pıhtılaşma var

6+3 ikiz hamileyim.. bende claxine 04 kullanıyorum.. ayrıca aspirinde verdi.....

şuana kadar problem yaşamadım....

ben hiç kayıp yaşamadan yaptırmıştım genetik testlerimi......

14. 25 Aralık 2009
  15. BLS08

BLS08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar önce inanç ve moral sonra iyi bir dr 3tane düşüğüm oldu bütün testler yapıldı ve ben bu düşükleri 1 sene içinde yaşadım sonuçta mthf 677 mutasyon analizim heterezigot yani kan pıhtılaşması çıktı bu 2.düşüğümde belli olmuştu 3.hamileliğimde clexan 0.2 kullandım tabi aspirrin folbiol progestaran hapıyla birlikte ama yine kaybettim sonra 4. hamileliğimde dr iğneyi değiştidi 0.35lik innohep kullandım 9 ay daha sonra 40 gün daha şimdi 16 aylık kızım var sanki o günleri hiç yaşamamış gibiyim inanın bütün sıkıntılara değer ben hiç pes etmedim inancımı kaybetmedim asla pes etmeyin

16. 25 Aralık 2009
  17. BLS08

BLS08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ankarada yaşayan arkadaşlar varsa dr gatada bölüm başkanı pof.dr.iskender BAŞER riskli gebeliklerde bence tek benim rahatsızlığımıda bulan odur diğer gittigim dr 2 düşüğü önemsemediler bile

18. 25 Aralık 2009
  19. italyadan

italyadan Pınar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde doktorum istanbulda riskli gebelik uzmanı Prof Hayri Ermiş..zaten ıskender hoca ile aynı dernekteler..Pazartesi bhcg yaptıracağım çünkü gelişimi nasıl diye çok merak ediyorum. 8 Ocak gibi de doktora gideceğim. Yalnız kendi kendimi çok dinlediğim için moralim çok bozuluyor. Memelerim çok acımıyor ve ben bunu dert ediyorum. Acaba bebeğe birşey mi oldu diye :KK43:(