dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve lora tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

10 Ocak 2008
    Konu Sahibi : lora
  1. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar gelin burasi bizler icin olsun.iki kere bebislerimi kaybetmis biri olarak birbirimize destek olacagimizi dusunuyorum. hislerimizi umutlarimizi tedavi yontemlerimizi kisacasi bu konuyla ilgili herseyimizi paylasalim sizlerle konusarak kendimi daha ii hissedebilecegimi dusunuyorum bekliyorum hadi gelin...

2. 10 Ocak 2008
  3. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ßende bir kere missed abortus yani anne karnında kalbin durması olayını yaşadım..Şuan yine hamileyim ama düşüh tehlikem var..sen ne zaman düşük yaptın ve sebeb neydi?

4. 10 Ocak 2008
  5. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    15 yaşında kızım var 4 senede 3 düşük yaptım ama yine de umudumu kaybetmedim,tekrar bebek deneyeceğim,gerçi benim yaş da geçiyor ama olsun tekrar denemeye kararlıyım ve inanıyorum ki ikinci kez anne olacağım Allahın izniyle..................

6. 10 Ocak 2008
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok gecmis olsun benim dusugum cok yeni canim bu ay dusurdum bebegimi daha yeni kendime geliyorum sen kac ay sonra tekrar hamile kaldin cnm

8. 10 Ocak 2008
  9. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yasa hic kafani takma cnm umarim en kisa zamanda sende tekrar hamile kalirsin peki sen dusuk sebeplerini biliyomusun

10. 10 Ocak 2008
  11. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben ağustos 15 te kürtaj oldum ve sat 4 kasım yani 3 ay geçtikten sonra kaldım.Şuan 9hafta 4 günlük hamiŞim ama işte zorLu geçiyor yine herşeyin hayırlısı birşey olursa yine üzülmeyeceğimm ve azmedip üçüncüyü düşünürüm Rabbimin dediği oLur nede olsa Hiç canını sıkma herşeyde gerçekten bir hayır var..Yeni bir konu açtım bakarsan ordada bir dua var canım bence onuda yap..Dua edicem senin içinn yanındayız canım sıkma canını..

12. 10 Ocak 2008
  13. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim seninle kaderlerimiz ayniymis bende agustos sonu ilk kez hamile kalmistim sonra benimde son adet gunum 4 kasimdi ama malesef oda dustu peki suan dusuk tehlikem var diyorsun kanaman falan mi var cnm

14. 10 Ocak 2008
  15. aysegul25

aysegul25 Guest

Canım bende mayısta düşük yaptım. 7 haftalıktı. Ama umudumu hiç kaybetmedim. 6 ay sonra şimdi yine 7 haftalık hamileyim. Düşük belirtim yok gibi.. İnş bu defa hamileliğim sorunsuz ilerler..İnş. isteyipte olmayan herkes bu mutlulugu yaşar. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

16. 10 Ocak 2008
  17. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim ya senin adina cok sevindim umarim sorunsuz bir hamilelik gecirirsinde tekrar ayni sikintilar yasamazsin sakin tekrar dusurecem diye uzme kendini bebek bu stresten bile etkilenirmis ona gore allahim isallah kucagina almayi nasip eder

18. 10 Ocak 2008
  19. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kan pıhtılaşmasından ölüyor bebeklerim,ama tedavisi var.........