düşük yaptıktan sonra ne zaman hamile kalınır?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bebeto tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

14 Kasım 2009
    Konu Sahibi : bebeto
  1. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba benim ablam geçen hafta kan tahlililinde bir haftalık hamile oldugunu ögrendik bu perşembe doktor keseyi görürüz diye tekrar çagırmış ama ablamın kanaması oldu halende devam ediyor dün muayne oldu kese görünmemiş doktor düşük yaptıgını içerde parçaların kaldıgını sabah kürtaj oması gerektigini söylemiş böyle bir durumu yaşayan varmı ve düşükten ne kadar zaman sonra tekrar hamile kaldınız cevaplarsanız çok sevinirim

2. 14 Kasım 2009
  3. alkim

alkim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben üç aylık düşük yaptım dört ay sonra hamile kaldım ablanıza geçmiş olsun üzülmesin tekrar hamile kalır

4. 14 Kasım 2009
  5. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gecmiş olsun canım allah yardımcısı olsun..bende kalp atımı drmuştu bebeğimin kürtaj olmuştum..ben kürtajdan sonra hiç korunmadım hemen hamile kalayım diye.ama olmadı 8 ay sonra kalmıştım...doktoru ne derse onu uygulasın..

6. 18 Şubat 2010
  7. tulemmmm

tulemmmm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende düşükden sonra 4 ay korundum. şimdi 6 aydır olmuyo çok canım sıkkın

8. 20 Şubat 2010
  9. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende düşükten sonra 2 ay korundum o ay oldu çok şükür şuan 6,5 aylık hamileyim ama bebeğin başı aşağıdaymış erken doğuma neden olailir ileride dedi hayırlısı artık nasibimizde ne varsa

10. 24 Şubat 2010
  11. haskar8

haskar8 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düşükten sonra 2 aydır korunmuyorum ama henüz hamile kalamadım.insan ister istemez endişeleniyor.

12. 24 Şubat 2010
  13. haskar8

haskar8 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düşükten sonra hamile kalanlar, nasıl hamile kaldı ?özel bişey uyguladınızmı? yoksa olurunamı bıraktınız.

14. 25 Şubat 2010
  15. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım. ablan erken düşük yapmış sanırım. neden kürtaja gerek duymuşlar alamadım ben 40 günlük düşük yaptım. hemen ertesi ay hamile kaldım oluruna bıraksın yeter canım

16. 1 Mart 2010
  17. cigdem32

cigdem32 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu çarşamba düşük yaptım kendiliğinden düştü 10 haftalıktı kürtaj olmadım plasantalı falan düştü bebeğimi gördüm kızlar çok zor kanamalı giitim bebek yaşıyo ama sırt tarafında açılma var dediler gece 9 gibi saat 3 de de indi bebeğim doktor bi daha olur dedi kromozon tahlili yapmaya karar verdi bu üçüncü düşüğüm 15 gün sonra neticeği alacağız

18. 1 Mart 2010
  19. Premete

Premete Mete ve Tolga'nın annesi Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ilk bebeğimi 29 haftalık sezeryanla dünyaya getirmek zorunda kaldım. Oğlum 71 gün yaşadıktan sonra melek oldu. Sezeryanlı olduğum için doktor 9 ay beklememi söyledi. 9 ayın sonunda korunmayı bıraktım hemen hamile kaldım ama onu da 6 haftalık düşük yaptım. Zaten bebek falan oluşmamıştı daha, kürtaj olmadım kese kendi kendine düştü. Adet kanaması gibi kanamam oldu yalnız ilk gün büyük bir parça düşürdüm. Doktor hiç korunmanıza gerek yok ama düşük yaptığın ay tekrar hamile kalma ihtimalin az dedi. Ben de hiç korunmadım bakalım sonuç ne olacak. Allah isteyen herkese sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin.