düşük yaptıktan sonra rahminde kalınlaşma olan varmı?

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve esen55 tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : esen55
  1. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 21 haziranda düşük yapmaya başladım. kanamalarım 29 unda bitti. doktora gittiğimde rahim duvarımda kalınlaşma olduğunu söledi. ilaç verdi kullanıyorum. ilaç kanamam olmasını sağlıcakmış. kanamam olduğunda tekrar doktora gidicem. bu rahim duvarında kalınlaşma tehlikeli bişey mi. böle bişey yaşayan varmı?

2. 15 Temmuz 2009
  3. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    selam cnm

bende 2 mayısta düşük yaptım rahim kalınlaşması olması gerekki herhangi bir yapışıklık vs gibi bir problem olmasın bende ilaç kullanıyorum endişe etme

dr güven herşey yolunda

4. 15 Temmuz 2009
  5. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktor rahimde kalınlaşma olması iyi bişey değil demişti de o yüzden endişelendim. internetten araştırdım kanserden falan bahsediyor korktum..sen kendiliğinden mi düşürdün? hala niye ilaç kullanıyosun?

6. 15 Temmuz 2009
  7. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım endişe etme hamile kalınca rahim duvarın kalınlaşır tam düşük yapmadığın için hala kalındır düşük yaptıkça rahim duvarı dökülüp dışarı atılır telaşlanma geçmiş olsun

8. 15 Temmuz 2009
  9. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    kanamam bir ay sürekli devam ettiği için kullanıyorum

gerçi birhafta oldu en son ilaçımı içeli birde böyle deniyeceğiz kanamanın düzen girmesi için

rahim kalınlaşırsa hamile kalıyorsun ve düşük olduğu zaman rahimin toprlanması için biraz zamanın geçmesi lazım

samimiyetimle söylüyorum endişe edilecek bir durum yok

10. 15 Ocak 2016
  11. emine_ozdkc

emine_ozdkc Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    3
    Bende düşük yaptım tam tutunamamış demişti üç gün falan kanamam sürmüştü. son iki aydır adetim düzenliydi bu ay 12 gün geçti dr kan tahlili yaptı negatif çıktı. Akşamda hafif pembe kanamam oldu biraz sürdü. Sabah kalkdığımda adet gibi kanamam vardı. Şimdi dr aradm muayeneye geliyim mi diye gel dedi ve şunu söyledi rahim duvarın da kalınlaşma olmuşsa geç geliyordur adetn dedi ama o zaman böylr bişey söylemedi ve ilaç falan da vermedi